Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ellenzék szimpatizáns...

Sok ellenzék szimpatizáns miért közli tényszerűen, hogy minden jobb lett volna ha az ellenzék győz?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom mostanság, hogy hát erre szavaztatok, majd ez lesz, ezt érdemlitek. Miért hiszik sokan, hogy amit elmondtak/programban szerepelt az ténytiszta igazság? Amikor már a vereségnél is egymást szúrták hátba kivéve Donáth Annát meg Karácsony Gergelyt. Azt tudom hogy "lehet" hogy jobb lett volna, de biztosat állítani egy ilyen összefogásról azért elég meredek.

2022. ápr. 23. 18:42
1 2 3
 21/29 Pretorius25 ***** válasza:
100%
19-es, akkor Te találkoztál ezen ügynökaktákban a 1990-től politikai, gazdasági életben jelentős szerepet játszó emberek neveivel, adataival?
2022. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%

21) Konkrétan nem. Igaz, hogy én az 50.es/60-as éveket kutattam. Azon személyek nagy része a 2010-es években már nem élt, a 90-es években is már nyugdíjas korúak voltak, akik után én kutattam. De figyelembe kell venni, ahogy írtam, hogy egyrészről hatalmas az állomány, másrészröl gyakran több állnév is volt az ügynökök mellett, másrészröl pedig az aktákban sem minden igaz. Megha a jelentések pl igazak is, az pl nem derül ki, ha valakit zsarolással kényszerítettek a besúgásra vagy, hogy a jelentéseik igazak-e. Tehát ha bemenék mosta levéltárba kutakodni a 90-es években poziciókat betöltö közéleti személyek után, azért ez nagyon összetett felafat lenne. Ha pl megtalálnám Orbán Viktort, még az is

kérdéses lenne, hogy valóban róla van-e szó, vagy fantom név-e vagy valóban jelenett-e vagy ha jelentett is, igaz jelentéseket adott-e le.

2022. ápr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Pretorius25 ***** válasza:
100%
Ok, értem. Mindazonáltal érdekes dolog az is, hogy egyes ügyeket, szerződéseket 30 évre titkosítanak. Gondolom hogy ennek azért megvan az oka.
2022. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy azt is megmondták már 4 és 8 éve, hogy jajj most vége az országnak, az sem jött össze, ahogy már akkor mindenki kiköltözött, ahogy papíron most is, aztán mégis mindig megy a na most aztán kormányváltás szöveg.
2022. ápr. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor hallom mostanság, hogy hát erre szavaztatok, majd ez lesz, ezt érdemlitek"

És ez miért rossz neked fidesz szavazóként egyébként ? Vagy melyik része nem igaz ? Ha neked meggyőződésed,hogy az ellenzékkel sem lett volna jobb semmi,akkor nincs mit vekengeni ezen a mondaton.Győztetek, örülni kell ,nem picsogni :D Boldogság van,szorgos népünk győzni fog,a gazdaság hasít,épül szépül az ország..vagy nem ?

2022. ápr. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Pretorius25 ***** válasza:
100%
Az a poén, hogy a fidesz szavazók akkor is gyűlöletben, meg harcban vannak, ha már győztek! Egyszerűen képtelenek leállni!
2022. ápr. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
"Ebben van logika, de Orbán maga mondta h 2030-ig tervez maradni" - 2018-ban mondta ezt, egy gazdasági konjunktúrában, viszonylag nyugodt külpolitikai környezetben. Ezt a sok sz...rt akkor még ő se látta előre
2022. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
40%

#26

Az ellenzékiekben sokkal nagyobb a gyűlölet a fideszesek iránt, csak szólok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2022. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

#6: Ha Szlovénia eddig nem fordult ellenünk, akkor feltehetően erre sem kell már sokat várni:

[link]


Nagyon jó kilátások ha így elszigetelődünk.

2022. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!