Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok! mit tennétek ha...

Balosok! mit tennétek ha nyert volna az ellenzék és 4 év alatt a Magyar gazdaság elkezdene romlani a közbiztonság meg megszűnne! és stb...?

Figyelt kérdés
Szóval eltelik 4 év 2026 van és az elmúlt 4 év a baloldal vezetés alatt ez lenne: gáz ára 10x drágább, Oroszországgal és Kínával nagyon rossz kapcsolatunk lenne a Magyar gazdaság teljesen romlásnak indulna és közbiztonság sem lenne! de a LMBTQ lobbit tolnák ahogy tudják és az opre roma párt (meg hasonlók) kapnának milliárdokat közben az ország teljesen romlásnak indulna! na ez esetben visszasírnátok a Fideszt?

2022. ápr. 30. 18:42
A kérdező szavazást indított:
Igen visszasírnám a Fideszt vagy a Mi Hazánkat támogatnám (jobboldali pártok)
Nem, éljen a tönkretett gazdaság és a LMBTQ lobbi! ez többet ér mit az ország/nép!
29 szavazat
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Második választ elírtam, nem "mit" hanem "mint" lenne! nade mindegy mert ígyis érthető szerintem!
2022. ápr. 30. 18:44
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Azt mondanák, hogy "úgy is ez lett volna a Fidesz alatt is"
2022. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Két hét alatt rend lesz.
2022. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem történt volna ilyen, mert ha az ellenzék kormányt alakíthatna, nem lenne olyan ostoba, hogy 4 év alatt teljesen lerombolja a nagy nehezen megszerzett támogatottságát.
2022. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%
+a migánsok is bent lennének! Korházak sem lennének, lehetne menni indiába
2022. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Azt mondanák, hogy legalább nem a fidesz lop, meg hogy a fidesz rombolása után kell 20 év mire helyreáll minden. Ezt mondanák 😄
2022. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%

Magyar gazdaság eléggé romlik, a szélbalos (komcsi) kormányzás alatt. A gáz ára hatszoros, ha sokáig tart a háború akkor megy ez még feljebb is, és ez ellen nem tud tenni semmit a felcsúti KISZ titkár, ilyen a piaci ár.


Lmbtq lobbit a fidesz tolja, a kampányuk nélkül nem nagyon hallana róla senki

2022. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezö! Te a meg nem valosult jövöböl érkeztél, hogy ezeket álitod mint tényeket? Vagy valami más köd ülte meg az agyadat?
2022. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#8

Baloldali kormányzás volt már Magyarországon! rádásul ezt az "ellenzéket" elnézve szintén ilyen lenne! de egyébként ez 1 "mi lenne ha" kérdés!

2022. ápr. 30. 19:02
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

Abban a megyében ahol születtem már régóta és most is megvannak a kisebbségi és közbiztonsági problémák. Ezeket nem sikerült megoldani. Ha sikerült volna akkor nem lenne szeparatista kisebbségi mozgalom. 12 év volt rá. Nem vagyok baloldali, inkább közép-jobb, úgyhogy ez zavar.

Most már esélyes, hogy így sem lesz keleti gáz és olaj. Ha más keleti országok átveszik ezeket a nyersanyagokat, akkor Európának, a Balkánnak és nekünk örömmel beintenek és nem szállítanak. Már volt szó arról, hogy elzárják a gázt. Tudom létezik a tranzit fogalma, de ha valamit elzárnak, az el van zárva. Hogy a tranzitország se tudjon belőle csapolni.

Az anyák nem akarták, hogy a gyerekeik katonának menjenek, de most mégis annak fognak menni az átlag fiatalok a plusz pontokért, ha tovább akarnak tanulni és idővel nem is lesz más választásuk, ha emiatt emelkednek a ponthatárok. Tudom, az kiképzés és tartalékos állomány és nem háború, de akkor is.

Ránk prognosztizálják a legnagyobb inflációt, holott ha minden igaz lenne amit állítanak, nálunk kellene a legkisebb inflációnak lennie az egész EU-ban. Ezen tovább ront, ha nem sikerül megegyezni az EU-val. Remélhetőleg legalább ezt meg tudják oldani.

Ezzel nem azt mondom, hogy valamelyik baloldali pártra kellett volna szavazni, csak azt írtam ami most van. Nem baloldali pártra szavaztam, de a Fideszre sem, mert különben most a tükör elé állnék és képletesen képen köpném magam.

2022. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!