Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van der Lejen ma csak azért...

Van der Lejen ma csak azért jön hazánkba, hogy Orbánt meggyőzze, hogy szavazza meg a gáz embargót. Sikerül neki?

Figyelt kérdés

2022. máj. 9. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Szól neki, hogy hamarosan megszüntetik a vétó intézményét. Ez annyira fontos, hogy külön kívánja róla tájékoztatni.
2022. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Van az a pénz, amivel Orbánt meg lehet győzni...
2022. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudom képzelni, hogy lehetnek ennyire eszementek az uniós politikusok, hogy olyan intézkedéseket akarnak hozni, ami Európának a legrosszabb. Nyilvánvaló, hogy nem az európai lakosság érdekeit szolgálják.

Azt sem értem, miért olyan nehéz belátniuk, hogy jó néhány ország nem tud egyik hónapról a másikra megszabadulni az orosz energiafüggőségtől. (Más kérdés, hogy miért kell egyáltalán megszabadulni, és a világ túlfeléről hozatni olajat meg gázt?)

Teljességgel érthetetlenül viselkednek, totál ellentétesen, mint amit a választóik nagyobb része elvárna tőlük.

Az emberek békét akarnak, és biztonságot. Az uniós politikusok viszont egyáltalán nem ezen munkálkodnak. Egyáltalán nem érdekli őket, mit akarnak az emberek. Nem tudom eldönteni, hogy csak alkalmatlanok, vagy pedig egészen más érdekeket szolgálnak.

2022. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mindentudó99 ***** válasza:
90%
#11 Ahoz is egyhangú döntés kell hogy a vétó intézménye megszünjön. Gondolom megvétózzuk
2022. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Ha egy olyan ember van a világon, aki rosszabbat akar a magyar embereknek, mint Orbán, akkor az von der Leyen.


De azért azt se felejtsük el, hogy Viktorunk intézte el, hogy ő kerüljön a Bizottság élére.

2022. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a Fidesz nem képes ellenállni Brüsszelnek. Eddig is mindenbe bele kellett mennie, szavakban támogatni a területrabló náci Zelenszkij-rezsimet, szankciókat, magyarok frontra küldését, stb. Valahogy gondolom, meg tudják zsarolni az országot ezek a nagyhatalmak.
2022. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem,ha Ukrajna a legnagyobb EU barát mostanában, akkor Ursula miért nem követeli Zelenszkijtől, hogy azonnal ignorálja az orosz olajat....

Érdekes Ukrajnának a legfontosabb dolog az orosz olaj.... nem véletlen, hogy egy kőolaj vezetéket sem bántanak véletlenül sem.

Mi meg, akik abszolút nem állunk harcban Oroszországgal, embargózzunk??? Hülyének néznek minket....

2022. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17@ vagy fojassa ki a földre
2022. máj. 9. 21:17
 19/21 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem.
2022. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amerika és Anglia nyomatja ezt az anti-orosz gázt/olajat, hogy minden EU-s ország szakadjon le, közben meg pont ők azok akik 1-3%-ban függnek csak az orosz olajtól! Még mindig nem esett le, hogy ez mire megy ki??
2022. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!