Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tudnék tenni, hogy sok...

Mit tudnék tenni, hogy sok embert meggyőzzek, hogy Dobrev Klárára szavazzon a 2. fordulóban?

Figyelt kérdés
Karácsonytól nagyon félek, Dobrev Klára viszont szimpatikus, okos, rendkívül művelt, nyelveket beszél, karizmatikus, igazságos, és nagyon inspiratív. Kedves nő. Én lány vagyok, jó példakép számomra. Hogyan tudnám őt segíteni? A környezetemben már mindenkit meggyőztem, hogy rá szavazzanak, de félek, hogy Karácsony nyerni fog, ami nem lenne jó. Ráadásul az ország renoméját nagyon növelné, hogy végre mi is annyira felvilágosultak vagyunk, hogy nő a miniszterelnök.
2021. okt. 4. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy vicc?
2021. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem
2021. okt. 4. 21:34
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Karácsony és MZP is megmondta, hogy Dobrev esélytelen Orbán ellen, miért győznéd meg az embereket?
2021. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ők azért mondták, mert ők akarnak jelöltek lenni, Dobrev Klára nem esélytelen
2021. okt. 4. 21:36
 5/17 A kérdező kommentje:
Majd hülyék lennének azt mondani, hogy Dobrev Klára esélyes, akkor őket lekukázták volna az emberek
2021. okt. 4. 21:36
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Dobrev ajándék lenne a fidesznek egy újabb 2/3-hoz, de legalábbis sima győzelemhez sztem és sokak szerint is.
2021. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
80%
Nem lenne semmi baj Dobrev Klárával, ha nem Gyurcsány lenne a férje. Így viszont nem garantált, hogy Orbánnal szemben győzni tud. De Karácsony sem, igazából ebből az okból kifolyólag Marki-Zay Péter lenne a legjobb választás.
2021. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valaki tud tanácsot adni a negativitás helyett?
2021. okt. 4. 21:38
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Fizess nekik mérhetetlenül sok pénzt, az segíteni szokott.
2021. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Minek erőlteted a hülyeségedet másokra rá? Engem ha valaki győzködne, hogy szavazzak erre-arra úgy küldeném el az anyjába mint a huzat! Pláne ha Dobrevára!
2021. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!