Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-sok nem akarnak...

Ha az LMBTQ-sok nem akarnak óvodákba,kisikolákba átnevelni, akkor mi kifogásuk is van a gyermekvédelmi törvénnyel?

Figyelt kérdés
Paradoxon!

2022. máj. 10. 10:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
22%
ez aztán a frappáns terelés
2022. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
95%

#15

Nem én kértem a linkeket, de 3-ból kettő nem a zoofília megtörténéséről szól, hanem annak propagálásáról, vagyis nem bizonyít semmit, míg a harmadik linked csak a gerinces állatokat említi.


"tehát reményeink szerint állatkínzásnak minősüljön, közszemérmet sértsen hamarosan jogi szempontból, ha valaki gerinces állattal közösül akár más előtt is."

2022. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
86%

8-as vagyok, értelmezd amit írtam. Én nem vagyok meleg, de nem ítélem el őket, ennyi idősen sem. Küldj egy hiteles forrást, ahol arról írnak, hogy nyugaton, óvodásoknak tartanak előadást melegek a nemátalakító műtétről. Ha nem tudsz, az azt mutatja, hogy mindent elhiszel Orbánkádnak. Nincs ilyen nyugaton sem.


Még mindig nem érted a lényeget. Összemosták ezt a törvényt a pedofiliával és mint ahogy már mondtam is, a pedofília és a homoszexualitás két külön dolog. Ha ezt sem vagy képes felfogni, akkor tényleg ostoba vagy.

2022. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

23# Én sem ítélem el a melegeket. Honnan vetted ezt? Csak nem akarok, hogy a transzok, akik nem melegek LMBTQ-sok átmossák a gyermekek agyát. Ennyi az egész. Nem értem miért tiltakoztok ellene ha elvileg ti ezt nem akarjátok ?


"Küldj egy hiteles forrást"


-Rengeteg van a neten, ha van kompetecniád használni


"Összemosták ezt a törvényt a pedofiliával "


-Nem mosták össze. Azt sem szabad csinálni. Egyébként a gyermekek LMBTQ átnevelése, ahogy ők szokták mondani érzékenyítése és a pedofilia közt nagy az átfedés!! Ezt értsd meg

2022. máj. 10. 11:40
 25/42 anonim ***** válasza:
86%
Szóval hiteles forrást nem tudsz felmutatni. Nem kell a mellébeszélés, ez tény.
2022. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
86%

#17

"ez demagógia"

Nem, kizárólag tényeket írtam. Az a demagóg max, amit te írsz.


"Azt mondjátok nem akar senki ovikba járkálni agitálni, holott nyugaton már ez a hétköznapok része"

Nem, az a propaganda, amit gondolkodás nélkül benyeltél, leírtam, hogy miért nem igaz.

Nem sikerült felfognod, látszik mennyi eszed van.


"Akkor miért kell egy olyan törvényt reklámozni azzal, hogy ellene tiltakoztok minden hónapban, hogy rossz, ha nem is akarjátok csinálni?"

Ezt is leírták neked feljebb, te tényleg nagyon ostoba vagy. :DDD

Mert nem erről szól a törvény.


"Mindenkit abba a hitbe tereltek, hogy TI EZT AKARJÁTOK CSINÁLNI"

Ez egyébként már érvelési hiba is, amit csak az ostoba emberek követnek el.

Összemosol engem egy közösséggel, aminek nem vagyok a tagja.


"Senki sem tudná az országban 99%-ban hogy kijött a gyermekvédelmi törvény"

Egyrészt, de, tudnának róla.

Másrészt, a melegekről se hallott volna az ország nagy része, ha nem folyna ellenük boszorkányüldözés.

2022. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
13%
#3: Hibás az érvelésed. Az állatkerbe bemehet bárki, egy óvodába viszont ne akarjon bemenni egy transz, semmilyen indokkal. Mit keres ott egyáltalán?
2022. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
30%
Unom már, hogy ez mindig előjön, pedig már számtalanszor lett bizonyítva, hogy ilyen aberráltak nyugaton járkálnak az oviba. Tessék: [link]
2022. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
79%
28: komolyan ez a bizonyítékod??? :D
2022. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
16%
#29: Végül is csak pár száz kép van ott, ami bizonyítja, hogy a gyerekek körül sündörögnek ezek a beteg alakok, de neked ez se bizonyíték. Gondolom, te a szemednek se hiszel, csak annak, amit a balliberális híroldalak lehoznak.
2022. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!