Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-sok nem akarnak...

Ha az LMBTQ-sok nem akarnak óvodákba,kisikolákba átnevelni, akkor mi kifogásuk is van a gyermekvédelmi törvénnyel?

Figyelt kérdés
Paradoxon!

2022. máj. 10. 10:13
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

25# rengeteg hiteles forrás van. Olvass utána. Pl Californiába betiltották a gyermekérzékenyítést, szerinted véletlen lenne? A Disney ügy kapcsán a hírek középpontjába is került, persze erről hallgat a "független" média. Szerinted miért?


26# az a demagógia, hogy nem tudod elmagyarázni miért tiltakoztok a gyermekérzékenyítés ellen, ha ti ezt állítólag nem akartok csinálni, csak mellébeszélsz...


Te azt írtad, hogy nem szeretnéd, hogy összemossák a pedofiliával. Erre válaszoltam a 24#-ben. Idézem : -Nem mosták össze. Azt sem szabad csinálni. Egyébként a gyermekek LMBTQ átnevelése, ahogy ők szokták mondani érzékenyítése és a pedofilia közt nagy az átfedés!! Ezt értsd meg


27# "Hibás az érvelésed. Az állatkerbe bemehet bárki, egy óvodába viszont ne akarjon bemenni egy transz, semmilyen indokkal. Mit keres ott egyáltalán?"


-Én is ezt kérdezem..

2022. máj. 10. 12:07
 32/42 anonim ***** válasza:
78%
29: arra kértünk bizonyítékot, hogy óvodai foglalkozás keretében történt valaha, valahol ilyesmi. De te csak annak hiszel, amit a fidesz-propaganda böfög fel...
2022. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

13# " még mindig várom a paragrafust"


-Arról, hogy a zoofilia büntetednő!? Nem vagyok jogász. Nem tudok egyetlen paragrafust sem arról, hogy nem szabad ölni, nem szabad elgázolni embert, nem szabad felrobbantani senkit mert nem vagyok jogász. Elég ha tudom hogy ez büntetendő.


25# "Szóval hiteles forrást nem tudsz felmutatni. Nem kell a mellébeszélés, ez tény."


-Akkor most mész és gyakorolni fogod a zoofiliát, mert szerinted nem ütközik törvénybe?

2022. máj. 10. 12:11
 34/42 anonim ***** válasza:
79%
31: Könyörgöm! Abból a "rengeteg hiteles forrásból" csak egyet! Lécci!!
2022. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

34# Szerinted több amerikai államban viccből tiltották be ezeket a gyermekérzékenyítéseket? Rengeteg ilyennel van tele a net


De ha szerinted ilyen nem történt, mert nem olvastad a magát függetlennek nevező médiában, akkor miért is baj, ha tiltják rendeletben hogy ne tegyétek, hiszen nem is akarjátok. Akkor miért tiltakoztok ellene?

2022. máj. 10. 12:18
 36/42 anonim ***** válasza:
80%

35: fideszed Magyarországon ie betiltotta. Hol vannak a hírek, hogy előtte itthon történt volna akárcsak hasonló? Még a fideszsajtó se tudott ilyet produkálni.


Forrásod meg még mindig nincs :)

2022. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
34%
#36: Látom, nehéz felfogni, hogy azért tiltották be, hogy ne is lehessen itthon ilyen. Külföldön rengeteg példa volt már arra, hogy kisiskolásokat traktáltak LMBTQ-szexualitással. Nem akartuk, hogy ide is bejöjjön ez.
2022. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
94%
Ne írjatok neki többet, felesleges időpocsékolás. Ostaba, nem fogja fel, bármit mondtok neki.
2022. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Fero89 ***** válasza:
37%
Nem értetted meg a válaszom lényegét. Direkt választottam olyan tevékenységet ami majd mindenki szerint helytelen(a jegesmedvetoszás). Mert ha az állatkínzási törvénytől függetlenül, törvénybe iktatnánk, hogy "Horváth Árpád, Sárvári lakos nem b@szhat jegesmedvével",akkor Árpád jogosan hozná szóba, hogy neki soha nem is állt szándékába, és ráutaló magatartást sem tanusított, most a törvény miatt mégis mindenki medveb@szónak tartja. Mégha a törvények másnak sem teszik is lehetővé. Érted Árpád dilemmáját, a törvény hátrányosan érinti, noha nem olyasmiben akadályozza amit szeretne csinálni.
2022. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
87%

35 A többi államban azért vezetnek be ilyen intézkedéseket, mert el akarják terelni a figyelmet valamiről, és ez megosztja az embereket, így nagyobb figyelem irányul a korlátozó intézkedésre, mint a tényleges problémára. Pl. Floridában az állam nem tartja be az árvíz közeli épületekre kötött biztosításokat, Texasban csillagászati villanyszámlák vannak.

A Kaliforniai dolgot egyébként honnan szedted? Semmit nem találtam róla, ami nem lepett meg az USA talán legliberálisabb államáról.

2022. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!