Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok? A JOBBIK hogy...

Mit gondoltok? A JOBBIK hogy fog szerepelni a választáson?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
vidéken jól, Budapesten max 10% mivel sokan tudják hogy minek szavazzanak mikor úgyis a Tarlós nyer.
2010. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
egyetértek az előzővel a jobbikra a vidékiekne van szüksége mert pesten a 6-7-8-9-10 kerületet cigányok és egyéb bevándorlók lakják a külvárost meg újgazdagok
2010. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Köszönjük a napi Budapest-elleni propagandát, már pont kezdtem hiányolni...
2010. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem vidéken fogja hozni az áprilisi formát, vagy annál jobbat. Budapesten minimális előretörést mondok.
2010. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A kutatóintézetek nem rosszabb szereplést jósolnak? Mi a valós helyzet Magyarországon? Ez engem is érdekel. Egy partiumi magyar.
2010. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Budapesten komoly visszaesés, a vidék nagy részén kisebb visszaesés várható az áprilisi eredményhez képest, északkeleten ugyanazon a szinten maradnak, vagy még egy kicsit erősödhetnek is.


Mivel fognak nyerni néhány polgármesteri posztot, ezért a kiábrándító eredmények ellenére még mindig "előretörésről" fognak beszélni a párt vezetői. Egészen 2014-ig, a parlamentből való kiesésig az lesz a műsor, hogy a Jobbik "előretör".

2010. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

ma 19:33


A tényleges helyzet az, hogy a Jobbik egy óriásira fújt, de belül üres lufi, ami az év eleje óta szép csendben ereszt és már az első ráncok is megjelentek rajta.

2010. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2.lesz országos összesítésben.Én ennek nem örülök,szélsőségesnek tartom őket,ne legyen igazam,de sajnos erre kell,hogy tippeljek.
2010. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!