Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz a következ...

Uuallomas kérdése:

Szerintetek mi lesz a következő parlamenti választáson?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Adjatok nyugodtan kis indoklást is, mit csinál szerintetek a hősötök. De ne túl hosszasan, mond juk 6-8 sor max.


Saját vélemény: mindig azt hittem butaság otthon maradni, hisz sok kicsi sokra megy. Kötelesség, az egyetlen módod kifejezni mit akarsz bla bla bla, modern haladó szellem igen... csak aztán előfordul hogy nem marad olyan párt akiben bíznál. Nade lássuk ti kiben bíztok.


2011. nov. 6. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Én úgy megyek el mindig szavazni, hogy megnézem a felméréseket, hogy melyik a két legerősebb párt. Na rájuk nem szavazok, mert akárki nyer, úgysem lesz jobb az ország, viszont elmondhatom, hogy én nem szavaztam rájuk, meg nem mondhatják, hogy nem mentem el szavazni.

Nyugodt szívvel szidhatom ezután a kormánypártot.

2011. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyer az mszp, mi lenne? a részvétel alacsony lesz, de biztos nem fognak problémát csinálni belőle. :(
2011. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1/2

Hát ez ötletes ;D

2011. nov. 6. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
FIDESZ lemegy a béka segge alá. A jobbik addig 650 apró részre szakad, és mind utálni fogja egymást. A maszop kicsit beerősít, a Munkáspárt 2006 pedig 15%-kal bekerül. + lesz még néhány ál-SZDSZ párt = LMP, Kétfarkú kutya.--
2011. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bumbi02 ***** válasza:
sztem fidesz fog nyerni kb 25-30% körül, és koalicios kényszerbe lesz, viszont előbb fognak ellene koaliciót csinálni, mint vele...
2011. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fidesz, még ha parlamentben is marad annyira kisebbségben lesz, hogy semmibe sem lesz beleszólása.
2011. nov. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy nincsen hősöm. A politikusok nem hősök, csak politikusok. Aki valakit vezérként hív, akár a saját, akár a másik oldalról, azt szánalmasnak tartom.


Hogy mi lesz 2014-ben a választáson? Nyer a Fidesz, de ezúttal nem lesz meg a 2/3-a. A baloldal nem fog tudni egységesedni, mivel most a 3 baloldali párt egymást ellenségnek tekinti. A részvételi arány valószinűleg alacsony lesz. Remélem, hogy tényleg jön a 200 fős parlament (200+egynéhány fős).


#1: ez valóban egy sokkal értelmesebb eljárás, mint otthon maradni.

2011. nov. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ember szemében csökkent a fidesz jelentősége. Ha ez így folytatódik akkor veszít.

De ki nyer ? Hát ha a távoli jövőbe tekintek akkor nem én.


Ökörköri

2011. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Valaki0702 ***** válasza:
A JOBBIK kevéssel de megfogja verni a FIDESZT és ezzel a JOBBIK nyer 2014-ben.
2011. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!