Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt többen miért kárörvendezne...

Itt többen miért kárörvendeznek azért, hogy megszűnik a Pesti Tv és a PestiSrácok is?

Figyelt kérdés
Ilyen nagy örömöt okoz, ha sajtótermékek megszűnnek? Ezek még jópofák is voltak ráadásul. Azért érdemes volna tudni, miért jutottak ide. Meg reméljük, az újságíróik nem kötnek ki balparton.
2022. máj. 10. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1%
Csak akkor szomorúak ha a zsindex szünik meg,ami amúgy meg se szünt.
2022. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Ezek sz@r közpénztolvaj kamu médiák, inkább te is örvendj hogy két ilyen szutyokkal kevesebb lesz, marad még így is 500+
2022. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutya se olvasta őket, csak közpénzből fenntartották őket. Annyira van rájuk szükség, mint egy használt buszjegyre, miután hazaértél.
2022. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Eddig se néztem, most se fogom. Xd 23 évesen nem érdekel a politika.
2022. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 tobas ***** válasza:
88%

"Azért érdemes volna tudni, miért jutottak ide."


Én sem értem, hogy miért kell károgni, egyszerűen ezek a piaci viszonyok. Alacsony nézettség ebből pedig következik, hogy alacsony reklám bevételek. A célt, hogy fiatalok tömegét szólítsák nem jött össze, a tulaj meg úgy döntött, hogy ebből elég. Nem tudom mit kell még ezen ragozni.

2022. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vicces látni, hogy nem jött be Huth Gerinek a koldulása, pedig hát az ő nyelve sosem hagyta el az elvtársak hátsóját.
2022. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig még mondta is hogy már egyre többen nézték őket, lehet volt már három vagy négy nézőjük is.
2022. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Így járnak a politikai prostituáltak. Egy darabig szüksége van rájuk a hatalomnak, akkor dől hozzájuk a pénz. Aztán rájön a hatalom, hogy nem oszt nem szoroz a létük, és elzárják a pénzcsapokat. És a szerkesztőség döbbenten látja, hogy többéves párthűségük semmit se nyom a latban. Ugyanolyan körülmények között kéne eredményt produkálniuk, mint a piac többi szereplőjének. És ha megszűnik az újság és őket szélnek eresztik, az holtbiztos, hogy egy életen át nem fogják őket normális újsághoz fölvenni, mert a szakmán belül pontosan tudni fogják még 10 év múlva is, hogy ők kifélék-mifélék. Mehetnek majd gyárba, szalag mellé 3 műszakba, éljen a munkaaalapú társadalom! :-)))))))))
2022. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Én azt látom, hogy a jobboldalon nem az értékteremtés a fontos, hanem a hatalom megtartása. A lényeg csak annyi, hogy a pesti tv-re már nem volt szükség következő 2/3 után. Nem nézték a fiatalok tömegesen azt sem.
2022. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Néha néztem. Konkrét műsort.
2022. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!