Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság Magyarországon ciki...

Manapság Magyarországon ciki értelmiséginek lenni?

Figyelt kérdés
Aki egyetemre megy és többre akarja vinni a gyári sormunkásnál, azt egyből füvező, romkocsmázó, semmirekellő, ingyenélő balliberális libbant fiatalnak bélyegzik és gyűlölik.
2022. máj. 14. 14:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%

#7

'Bármit meg lehet tanulni az internetrõl.'


Milyen fura, az én idõmben még a könyvtárhoz fordultak ezzel az igénnyel. Vagy akkor minden oktatási és kulturális intézmény kukázandó?

A másik: bõven van szak, amit világhálóról nem tudsz meg tanulni, teszem azt a különféle orvosi ágazatok.

2022. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

11#


Simán lehet szakdolgozatot írni úgy is,hogy be sem teszed a lábad a könyvtárba.

Az interneten rengeteg szakirodalom, folyóirat áll rendelkezésre.


Én sem voltam könyvtárban, amikor írtam a szakdolgozatot.Mindent letöltöttem a netről, igaz volt, amiért fizetni is kellett.

2022. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez igaz, pörköltöt főzni is a youtube-ról tanultam meg....
2022. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

#12

Akkor csak én vagyok annyira régiesen gondolkodó, maradi alak, aki a hagyományos formát részesíti elõnyben?

2022. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Valamit kihagytam: nem mindenkinek lehet net hozzáférése és képes órákig a monitort nézni.
2022. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

14.


Lehet.

De, nem baj.

Gondolom, te nem szereted az E-bookokat sem,hanem a hagyományos könyveket.

Nincs ezzel baj.



Nekem sokkal komfortosabb volt szakdolgozatkor, otthon mindent lementeni az internetről és úgy megírni.PDF formátumban kulcsszavakra is tud keresni az ember, nem kell az egészet elolvasni.

2022. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%

,,Sajnos van a világon egy elitellenes tendencia."

Milyen borzasztó dolog hogy a birkák önállóan akarnak gondolkozni, tényleg...

Ez a jelenlegi elit tehet arról, hogy a világ ott tart ahol. Miért kéne valakiben megbízni azért mert pénzes, diplomás, vagy ne adj isten, tényleg okosabb is(ami egyébként nem következik egymásból)?

A legtöbb struktúra tetején intelligens szociopaták állnak, teljesen mindegy hogy ez média, akadémia, politikai, vagy üzleti körök. Ezekben kéne megbízni? 😂

,,És könnyű sok buta, műveletlen embert hergelni egy tudós ellen, akiről holtbiztos, hogy igazából nem is tud többet."

Két éven keresztül a tudósaidat majmolta a média, akik minden egetverő hülyeséget összehordtak amiből semmi nem jött be, akiknek meg igazuk lett azok ki vannak kiáltva laposföldhívőnek.

A szakértőid két éven keresztül bizonygatták hogy például mrns vakcina nem épül a DNSbe, ehhez képest de.

[link]

[link]

2022. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

[ma 09:39]: "Milyen borzasztó dolog hogy a birkák önállóan akarnak gondolkozni, tényleg..."

- Nem az a baj, hogy önállóan akarnak gondolkozni. Hanem hogy ezért semmit nem tesznek. Az nem önálló gondolkodás, hogy elolvasnak egy obskúrus honlapról származó, figyelemhajhász cikket, és onnantól azt böfögik vissza, hozzá még elégedettek is magukkal, hogy őket aztán a méjnsztrím média nem vezeti félre. Erről sok mindent el lehet mondani, de nyomorultul nem önálló gondolkodás.


"Két éven keresztül a tudósaidat majmolta a média, akik minden egetverő hülyeséget összehordtak amiből semmi nem jött be (...)"

- Gondolom, most a koronavírusról van szó. Nyomorultul bejött majdnem minden, amit a tudósok mondtak. A járványhullámok fellángolásai és lecsengései, a védőoltások adta védelem, tényleg majdnem minden.


Az internetet, amin a szamárságokat lehet terjeszteni, sem birkák önállónak hitt gondolkodása, sem a "józan paraszti ész"-nek csúfolt (valójában: "én lusta és ostoba vagyok ahhoz, hogy valami komolyat megtanuljak, de lécci, lécci, higgyetek engem is okosnak") valami dolgozta ki, hanem a tudományos módszertan.

2022. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%
Manapság is. Ugyanis az értelmiségiknél munkának nevezett munka nem munka hanem pénzkereset. Rájuk is igaz a mondás, hogy "aki dolgozik az nem ér rá pénzt keresni". Ők pénzt keresnek...
2022. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!