Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság Magyarországon ciki...

Manapság Magyarországon ciki értelmiséginek lenni?

Figyelt kérdés
Aki egyetemre megy és többre akarja vinni a gyári sormunkásnál, azt egyből füvező, romkocsmázó, semmirekellő, ingyenélő balliberális libbant fiatalnak bélyegzik és gyűlölik.
2022. máj. 14. 14:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17%

#19

,,Gondolom, most a koronavírusról van szó. Nyomorultul bejött majdnem minden, amit a tudósok mondtak. A járványhullámok fellángolásai és lecsengései, a védőoltások adta védelem, tényleg majdnem minden."

Leginkább majdnem semmi nem jött be. A szakértők nemcsak saját korábbi kijelentéseiknek cáfolták huszonötször, hanem ráadásul egymásnak is ellentmondtak.

Most hoztam erre konkrét példát:D

,,Az internetet, amin a szamárságokat lehet terjeszteni, sem birkák önállónak hitt gondolkodása, sem a "józan paraszti ész"-nek csúfolt (valójában: "én lusta és ostoba vagyok ahhoz, hogy valami komolyat megtanuljak, de lécci, lécci, higgyetek engem is okosnak") valami dolgozta ki, hanem a tudományos módszertan."

Az a módszertan ami szerint a pozitív teszt mutatja a halál okát, nagyon tudományos mit ne mondjak😂😂😂

2022. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%

"A szakértőid két éven keresztül bizonygatták hogy például mrns vakcina nem épül a DNSbe, ehhez képest de."

Nyilván normál körülményekről van szó, mint egy szimpla oltás, nem olyanokról, amikor direkt reverz transzkriptáz enzimeket adnak az elegyhez a kísérlet kedvéért, ahogy a linkelt kutatásban is történt.

Szóval a szakértői állítások ma is ugyanazok mint mindig is voltak, csak te, mint laikus nem tudtál értelmezni egy cikket.

2022. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%

,,Szóval a szakértői állítások ma is ugyanazok mint mindig is voltak, csak te, mint laikus nem tudtál értelmezni egy cikket."

Ezt hívják úgy hogy kamu. Akik meg fél éve ezt mondták azokat meg konteósnak hívtátok.

,,Nyilván normál körülményekről van szó, mint egy szimpla oltás, nem olyanokról, amikor direkt reverz transzkriptáz enzimeket adnak az elegyhez a kísérlet kedvéért, ahogy a linkelt kutatásban is történt."

Igen pont ezt mondtuk eddig is csak homokba dugtátok a fejeteket. Eddig is tudtuk hogy a reverz transzkriptáz enzimek jól működnek az mrns alapú vakcinákban, nem kell a süketduma...

2022. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!