Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha csak ez az 5 párt indulna...

Ha csak ez az 5 párt indulna a következő választáson, akkor melyikre szavaznál?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 21:25
A kérdező szavazást indított:
DK
Momentum
MKKP
Mi Hazánk
MZP új pártja
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Már most? Xd miért nem térsz rá vissza úgy 4 év múlva? Ezen lovagolsz mindennap? Nincs életed.
2022. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Orbán Viktorra.
2022. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekel na. Nem lovagolok rajta naponta, most kérdezem meg először. Pontosan ezekkel a pártokkal még nem volt ilyen kérdés. A Fideszt direkt nem raktam bele, mert annak tudom a támogatottságát nagyjából. Arra voltam kíváncsi, hogy a támogatottság aránya hogyan oszlik el ezekkel a pártokkal.
2022. máj. 17. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az azért vedd figyelembe, hogy a fideszeseknek ha nincs más opció a Mi Hazánkra nyomják.
2022. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.

Igen, persze. Szerintem 1-2 rányom a Kutyákra is.

2022. máj. 17. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Azért én örülök, hogy végre megtaláltátok az egyetlen módot arra, hogy ne a Fidesz nyerjen. :) pofon egyszerű, nem szabad hogy induljanak és akkor tudna valamelyik demokratikus párt is nyerni. :)
2022. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem nyugodt szívvel, de kénytelen lennék a Mi Hazánkra szavazni. A többi nyugati érdekeket szolgál magyar érdekek helyett.
2022. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak a Fidesz.

Akkor is, ha nem indulna. :)

2022. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!