Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc szerintetek...

Gyurcsány Ferenc szerintetek a rendszerváltás óta a legjobb magyar politikus, annak idején volt a csúcs az életszínvonal Mo.-n?

Figyelt kérdés

Annak idején egy utolsó gyári munkásnak is legalább 3 szobás lakás kellett, még így is húzta a száját, hogy panelban vagy társasházban kell laknia, nem kertes családi házban egy nagyváros mellett minimum. Akkoriban mindenki, egy utolsó melós is kiskirálynak érezte magát, és meg volt győződve arról, hogy neki minden jár. Nyilván azért, mert az akkori politika ezt sugallta neki, magyarul Gyurcsány Ferenc magasra tette a lécet az életszínvonalban. Orbán nem.

Orbán a lehető legalacsonyabbra tette a lécet, annyira hogy lakják az anyádnál ha nem vagy gazdag még 40 évesen is, de legyen akkor is sok gyereked, és gyűlölködj, folyamatosan gyűlölködj, hogy kit utálj azt ők mindig megmondják, Soros, Brüsszel, Nyugat, Gyurcsány, a melegek, a trnaszok stb. Mindemellett túlórázzál is már lassan az ételért is, és járj templomba. Ha beteg vagy az EÜ-re ne számíts, stb. 3-szor akkora az államadósság is, mint amit Gyurcsány felvett a 2008-as válságkezelésre, van köztük kínai, orosz és deviza hitel is. De ez mind nem számít mert ez nem IMF hitel, csak az az államadósság ami az IMF-től van, ezt is sikerült elhitetni a magyar emberekkel.

És az emberek erre tapsolnak, mert jól tudta mindezt előadni, tálalni az embereknek, ütősek voltak a propagandáik.

De ha effektíve, tiszta fejjel nézzünk a tényeket, hogy élnek a magyarok most, és hogy más kormányok alatt a rendszerváltás óra, akkor azt tudjuk mondani, hogy Gyurcsány Ferenc a legtehetségesebb politikusunk?



2022. máj. 20. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szemkilövetőzés indul 3...2...1...
2022. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Troll kérdés, abból is a gyengébb fajta.

Teli van hazugságokkal.

2022. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A hát. A rendszerváltás óta politikus még ennyit nem ivott mint a Feri. De a rendszerváltás előtt sem nagyon akadt kihívója aki ennyit ivott volna.
2022. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én annó Gyurcsány párti voltam, és úgy véltem, hogy értem, hogy mit akar ezzel az országgal elérni, elolvastam a könyvét is, habár nem mindenben értettem vele egyet, de szerintem az egy járható út lett volna, hogy egy félig nyugasitott rendszert hoz létre, részben kiszervezi a magánszektorba azokat az állami tulajdonokat, amiket az állam amúgy is nyűgként tartott és csak pénzkidobás volt neki. Még az öszödi beszédet is értettem, amit viszont mai napig a legnagyobb erejű magyar politikai beszédnek tartok. Az országot jellemzi, hogy ebből a beszédből 2 percet voltak képesek kiragadni és kiforditani annak kontextusából. Értettem akkor, hogy miért nem mondott le -bár ma már én lemondtam volna a helyében-, viszont most, vagy az akkori Gyurcsányt értettem nagyon félre, vagy a mait. Mert az, hogy ma ez az ember mit keres még a közéletben, miért nem akarja felismerni a saját súlyát -akármennyire is releváns a mondanivalója-, na ez az, amit ép ésszel nem tudok értelmezni.
2022. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2022-ben ilyen trollkodás már egyáltalán nem vicces...
2022. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Horn Gyula?
2022. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen el vagy tájolva. Annak az volt az ára, hogy az ország majdnem csődbe ment, amiből Orbánék húzták ki. Erről nem hallottál???????
2022. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!