Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek(és Fideszesek),...

Ellenzékiek(és Fideszesek), alapvetően mit nem szerettek a kormányban?

Figyelt kérdés

Nekem van néhány dolog: oktatási rendszer rossz, nagyon lassan javuló egészségügy, esztelen pénzszórás a sportra(stadionmánia), valahogyan mindig Mészárosék nyerik a közbeszerzéseket, túlzott eltávolodás az EU tól, gyűlöletkampány(jó, ez megvolt az ellenzéknél is).

Nyilván nem lehet csak egy oldalról nézni a dolgokat, szóvar a jó dolgokat sem szabad elfelejteni: infrastruktúra gyors fejlődése, külkereskedelmi kapcsolatok számának növelése, határon túli magyarok segítése, megújuló és atomenergia támogatása (környezetvédelem)jó gazdaságpolitika, jó családpolitika stb. Most nekem ezek a negatív és pozitív dolgok jutottak eszembe, ti mit gondoltok.



2022. máj. 22. 12:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem szeretem a Fideszben hogy ezt a sötét parancs és tekintélyelvű kádár világot hozzák vissza. Meg persze a degenerált külpolitikájukat, ezzel az idióta fideszes mitológiával, hogy az egész világ ellenünk van, mert mi akkora nagy királyok vagyunk és az egész világ a hülye, csak nekünk van igazunk mindenben.
2022. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 meszike91 ***** válasza:
100%
A cinizmust, kicsinyességet és korrupciót.
2022. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

10. Nem nézek tv-t, szóval ez most besült. Szar a kormányunk, de azért jót is csinált. Gondolkozz.

Szerinted az LMBTQ ellenesség is jó? Csak részben jó.

2022. máj. 22. 12:38
 14/23 A kérdező kommentje:
11. Na ez pont fejen találta a szöget! És mennyire igaz!
2022. máj. 22. 12:49
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A lecsúszó embereket lenézik, nem segít rajtuk a rendszer, a háromhavi munkanélküli járadék egy nagy nulla, az nem segítség. Programok kellenének, amivel vissza lehet vezetni a nehéz helyzetben lévő embereket a társadalomba és a munka világába, de ebben az országban ez szőnyeg alá van söpörve, úgy tesz a társadalom is, mintha ez a probléma nem létezne.
2022. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Utálják a szegényeket, közben meg keresztény értékekről papolnak.
2022. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#7

"400 Ft a kenyér...."

500 forint alatt nincs ehető kenyér.

A sparban is a legolcsóbb 1kg-os kenyér aminek köze nincs a jóhoz 520 forintba kerül.

De mivel magyarország előre megy és nem hátra, lesz az még 800 ft is.

2022. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Hosszan lehetne sorolni.

Azt, hogy ellopják a közpénzeket, amikből az országot kéne fejleszteni és nem a politikusok családjának tömni vele a zsebét+jachozgatni, meg drogozni belőle konzervatív keresztény értékeket hangoztatva. Az álszentséget sem szeretem, pl azt, hogy elítélik a melegeket, miközben Szájer meg sokkal durvább dolgokat csinált, mint egy meleg pár, akik szeretik egymást.

Az, hogy a kórházak, iskolák lassan összeomlanak, mert nem fontos a kormánynak sem az emberek egészsége, sem az oktatás színvonala. Lassan csak az tud továbbtanulni, aki pénzes családból jön, mert a ponthatárok az egekben vannak. Közben az OKJ rendszert is tönkretették, szóval még a szakma tanulást sem segítik, afelé megyünk, hogy mindenki dolgozzon az összeszerelő üzemekben és szüljön 4-5 gyereket a Csok miatt. Aki meg nem akar így élni, az ellenségnek, Sorosista hazaáruló balliberálisnak bélyegzik.

2022. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18. Hát még a gyerekszülés résszel nincs is probléma, de én egyetemre készülök és nem tudom, hogy vesznek fel ilyen ponthatárok mellett. Jó leszek kukásnak is :D
2022. máj. 22. 16:06
 20/23 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy még a Fideszre szavazók többsége szerint is rossz ami most van. Nade akkor kire szavazzanak, a Mi Hazánkra? Amúgy az egy normális párt lenne, ha nem lenne szélső-jobb. Még MZP pártjából lehet valami. Ha nem égette volna le a kormány, aztán pedig az Összefogás gerinctelen módon, akkor több eséllyel indulna. Nem azt mondom, hogy számomra hű de szimpatikus, de változnak az emberek. Orbán sem volt konzervatív mindig.
2022. máj. 22. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!