Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek(és Fideszesek),...

Ellenzékiek(és Fideszesek), alapvetően mit nem szerettek a kormányban?

Figyelt kérdés

Nekem van néhány dolog: oktatási rendszer rossz, nagyon lassan javuló egészségügy, esztelen pénzszórás a sportra(stadionmánia), valahogyan mindig Mészárosék nyerik a közbeszerzéseket, túlzott eltávolodás az EU tól, gyűlöletkampány(jó, ez megvolt az ellenzéknél is).

Nyilván nem lehet csak egy oldalról nézni a dolgokat, szóvar a jó dolgokat sem szabad elfelejteni: infrastruktúra gyors fejlődése, külkereskedelmi kapcsolatok számának növelése, határon túli magyarok segítése, megújuló és atomenergia támogatása (környezetvédelem)jó gazdaságpolitika, jó családpolitika stb. Most nekem ezek a negatív és pozitív dolgok jutottak eszembe, ti mit gondoltok.



2022. máj. 22. 12:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
42%

"Lassan csak az tud továbbtanulni, aki pénzes családból jön, mert a ponthatárok az egekben vannak."


Azt ugye vágod hogy ez a kettő üti egymást? A ponthatárok pont a magas jelentkezés miatt magasak, mert már minden szerencsétlen egyetemre akar menni és valamivel muszáj szűrni őket.

Az oktatás meg ingyenes, csak nem abba kéne gondolkodni, hogy az adófizetők fizetik az oktatásod, hogy aztán kimehess külföldre. Ha oda akarsz menni, akkor biztos vannak ott ingyenes egyetemek.

2022. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ahol zöld 100% van, azt én is írhattam volna, mert így gondolom és ez az igazság! Aki nem ezt látja az más dimenzióban él! Minek választotta meg az ország fele megint ezt a szemét bandát?
2022. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Most jön egy gazdasági világválság, szóval nem az elkövetkezendő évek lesznek a mérvadóak. Szerintem egyébként jól kezeljük a válságot, ahogy 2010-ben is. Orbánra sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy hülye lenne. Szerencsére nem ez a szedett-vedett ellenzék nyert, akik még egy fővárosi közgyűlést se tudnak jelenleg megtartani.
2022. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!