Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen áldozatokat hoznátok...

Milyen áldozatokat hoznátok magatokkal szemben Oroszország térdre kényszerítésére és Ukrajna megsegítésére?

Figyelt kérdés
pl különadó fizetése, dráguló rezsi, élelmiszer?

2022. máj. 22. 23:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem iszok vodkát
2022. máj. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
2022. máj. 23. 01:47
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Adnék néhány konzervet és kolbászt a menekülteknek, de ennyi. Ukrajna egye meg azt, amit főzött. Nehogy már mi szívjunk a hülye oroszok és ukránok miatt. Így is baromi jót tesz Magyarországnak a háború.
2022. máj. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%
Fegyveszállítmányok küldését szovjet édestestvéreinknek.
2022. máj. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Rituális emberáldozatot. Azték módra kőkéssel kivágnám néhány politikus szívét és felajánlanám az isteneknek, hogy béke legyen...
2022. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Semmilyen áldozatot nem vagyok hajlandó hozni az ukránokért. Kiprovokálták az egészet usa kérésére. Érdekes a krími mészárlás és az ukránok egyéb véres gaztetteik miatt, amit elkövettek az orosz és magyar kisebbségek ellen nem szúrta a szemeteket! Pont lef.som őket és bár nem vagyok fidesz fan, de kivételesen ebben az ügyben támogatom őket.
2022. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Gondom ti is olvastok híreket, tényleg van vagy volt arról szó hogy Orbántól megvonják a vétójogot. Konkrétan Ursula mondta hogy ezt szeretné Orbánnal való találkozás után, kb egy hete. Nem hiszem hogy lesz ebből valami, de már a gondolata is felháborító. Nesze neked demokrácia.

A kérdésre válaszolva nem hiszem higy ezek a szankciók hosszútávon térdrekényszerítik Oroszországot. Egyszerűen kelet felé nyitnak. A háború meg tovább fog folytatódni. És nem. Egyenlő módon fogja érinteni Magyarországot és pl egy nyugat európai tengerrel rendelkező országot szóval egy kicsit egyenlőtlenneknérzem a dolgot.

Nem akarok választani az étel és a számla között hiszen semmi közöl m ehhez a háborúhoz. Ha még azt is gondolnám hogy jó ötlet a szankció akkor is elgondolkodtató lenne hogy az elvekből nem lehet ételt venni.

2022. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

na találtam kettőt

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


Az oroszok azért gyilkolják, kínozzák és erőszakolják az ukránokat, mert alacsonyabbrendű fajnak tartják őket. 1939-ben megtanultuk, hogy az ilyen jellegű ideológiát csak totálisan megsemmisíteni lehet, vagy ő semmisít meg mindenki mást.



Szerintem a jelenlegi módszer a tökéletes, oroszokat tovább gyengíteni, sírjanak csak tovább. Semmi haszna az EU-nak egy erős Oroszországból.

2022. máj. 24. 02:15
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt értem. De ezt nem úgy kellene megoldani ahogy az EU akarja, tehát nem most azonnal 1-2 éven belül. Mert ez sok országnak lehetetlen. Ha pl 10 évet mondanánk akkor az országoknak lenne idelye erre.

De ha most azonnal vonnánk meg mindent akkor lenne az hogy 800 Ft-os gázolaj ár. Ekkor a drága szállítás miatt az élelmisuernek is fel menne az ára és minden másnak, az emberek akik minimalbeeből élnek gyalog járnának dolgozni. És itt nem arról van szó hogy nem tudod megvenni a kedvenc sajtodat. Hanem arról hogy azt kell mondanod a gyerekednek hogy bocs most a család buszbérlete is dupl@jába kerül, ahogy az étel is, m<szaki cikkek mint mosógép és társai amik egy mai háztartáshigy szükségesek, ezért minden másról le kell mondania. Első dolga lesz elhúzni az orszagbol ha 18 lesz. Te meg ott maradsz egyedül és nézed a falat és eszed a száraz kenyeret? És ez milyen jó lesz mert legalább azonnal megszabadultunk az orosz olajrol és gáztól?

2022. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kérdező, ez akkora kamu amit a 19-es válaszodba linkeltél, írtál. Pont, hogy a mocsok ukránok gyilkolásztak faji alapon...nem csak a cionista médiát kellene olvasni, csupán azért, mert utálod a fideszt és azért is csak az unio meg az usa a jó.
2022. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!