Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen LMBTQ-hoz köthető...

Milyen LMBTQ-hoz köthető intézkedést vártok az új kormánytól?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 16:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyet értek veled egyes, mert ezt az egész LMBTQ témát a kormány figyelemelterelésnek hozta be. Ugyanakkor az, amit csinál az LMBTQ emberekkel az felháborító! Mindezt mondom úgy, hogy én hetero vagyok! de igenis fel kell szólalni az ellen, amit a kormány csinál az LMBTQ emberekkel! Mert ez így mégsem egy jelentéktelen téma! Téged talán nem érint, és engem sem! De ez Orbánék módszere. Kipécéznek egy kisebb csoportot, ahonnan reményeik szerint nem lesz túl nagy ellenállás, ha kicsesznek velük. Én például a mozgássérült emberek csoportjába tartozom. Velünk is kicseszett Orbán. Minket mozgássérülteket is megfélemlített. Mindenki, aki sérült kétévente lehet, hogy megkapja a pénzét vagy sem! És ez csak egy ostoba kérdőív helyes kitöltésén múlik. Amit nem is te töltesz ki. Hanem kérdésekre válaszolsz, és ha nem jó választ adsz, volt pénz nincs pénz…

Előbb-utóbb pedig te is sorra kerülsz 1-es es válaszoló…

2022. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
5%
Mit tett a kormány az lmbtq emberekkel?
2022. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
84%

Te nem tudod 13 as válaszoló? Csakmert hetekig sőt hónapokig ez volt a téma a sajtőban. Ja nem! A hír-tv ben, meg a többi fidesz tv ben mélyen hallgattqk erről! A neve: 33-as törvény!

2020 Március 31-én éjel 11- órakor semjén zsolt úr megvilágosodott, és ekkor nyújtota be ezt a törvényt!

Két évvel a nem- és névváltoztatási kérelmek elbírálásának felfüggesztése után a Kormány most törvényben tiltotta meg a transzneműek számára, hogy nemüket hivatalosan is elismertessék.

Vagyis gondolj csak bele! Egy olyan embernek akinek orvosi papirja is van arról, hogy jogos a nemetlakitás. A személyigazolványában mégis a született neve és neme kell hogy szerepeljen!

Ez nem más mint szimpla megalázása ezeknek az embereknek! Az örökbefogadást szintén megtiltották! Az apa férfi az anya nő! Jeligével! Igen a leszbikusoknak is megtiltották!

2022. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
55%
Értem. Ez hány embert érint az országban? Százat?
2022. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
94%

14 -es válaszoló vagyok. Éppen ez a lényeg!

Orbánék mindig olyan csoportokkal csesznek ki, akikről tudják nincsenek sokan, vagy nemigen fognak lázadozni! Lásd transz emberek, látsd mozgássérültek, lásd tanárok…

Ez a taktikájuk!

2022. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
53%
Hát a tanárok lázadoznak. Mozgássérülteket nem tudom milyen téren bántja a kormány.
2022. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
17 -es válaszoló! Most írtam le a 14 es kommentben...
2022. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
20%
Komolyan az bántás, hogy két éve ki kell tölteni egy nyomtatványt? Adóbevallást évente csinálsz.
2022. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

19 -esnek mondom! Ok elmondom mi ezzel a probléma! Kb 10 kérdés! Tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy valami komoly teszt lenne! A gond a kérdések szintjével van, óvodás szint! Mint ezek a kormány által kiküldött „nemzeti konzultációs kérdések”

És azzal van a baj, hogy itt nem az állapotfelmérés a cél! A csaj egy alkalommal nyíltan ki is mondta!

De mondok pár kérdést ezekből!

- Ha leteszik eléd az ételt, megtudod enni? Igen? Pénz nuku! Azt persze nem kérdi ki vásárolja meg az ételt, ki készíti el!

- Tudsz egyedül wc-re menni? igen? Pénz nuku!

- Fel tudsz egyedül öltözni? igen? Pénz nuku!

Ja és azt gondolnád, hogy ezeket legalább orvos elött, aki, ha ránéz érti a helyzeted!

Áh dehogy! Egyszerű civilnek adják ezeket a gyalázó kérdéseket! És ott nyíltan a szemedbe mondja, ha nem kapod meg a pénzt!

Még csak az sincs, hogy oké elbíráljuk….

Egy színjáték az egész, ez a baj! Meg az, hogy félelembe tartsák az embert. Az én anyám már retteg ilyenkor…

Hát ez a baj!

2022. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
53%
Értem. Úgy látszik más az ingerküszöbünk.
2022. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!