Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy háborgás a...

Mindentudó99 kérdése:

Mi ez a nagy háborgás a különadókon?

Figyelt kérdés
Ha piaci áron kapnánk a gázt akkor nem 25 lenne a havi általányom hanem 100 ezer. Havi 75 ezret nem fog senki rámterhelni a különadók miatt. Ezzel a megoldással még mindíg jobban járunk.
2022. máj. 25. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted ki fizeti ki a különbözetet?

Az nem megoldás hogy a lakosság olcsóbban kapja mint az ipar.

2022. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 tobas ***** válasza:
78%
Én azért, mert egy nevetséges képmutatás az egész, amúgy senki sem garantálja, hogy a havi 75 ezer be is fog folyni az adóból.
2022. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 árokpart ***** válasza:
31%
Biztos gazdagok nekik mindegy ők biztosan ki tudnák fizetni az emelt árakat is.
2022. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
A választás előtt szó se volt megszorításokról, úgy volt, hogy irtózatosan dübörgünk :)))
2022. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Sok hülye fidesz szavazó, majd rájönnek hogy miért kellett ezekre szavazni!!!
2022. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Amikor ilyen kérdéseket látok csak arra tudok gondolni hogy a magyar ember nyomort érdemel akkora hülye, meg egy keresztet mellé.
2022. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de nekem van valamennyi letétem a bankban, és lehet inkább kiszedem, mintsem, hogy az állam lenyúlja...
2022. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Mert attól tartanak az emberek, hogy megfizetik majd a magas reptéri illetékben, vagy aki ritkán repül, az majd a még magasabb élelmiszerárakban, építőipari árakban, magasabb banki költségekben, mindenféle egyéb magas árakban.

Elég lett volna az online cégeket (Youtube, Google, Facebook, Insta) megskalpolni és a többit békén hagyni, ahogy az EU csinálja. Már ebből elég jó bevételek jöttek volna. Ezzel párhuzamosan szűkre szabni a kiadásokat legalább a válság végéig, mert ez logikus alap lépés, amikor szűk a büdzsé. Na persze, a karosszékből mindenki nagyon okos tud lenni (önirónia), még ha gazdasági informatikus is vagyok, nekem legalább ott a "gazdasági" szó, szerintem ez lenne a megfelelő irány.

2022. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
7: miért nyúlná le? Erre való az infláció. Elinflálja.
2022. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább befektetem valamibe...
2022. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!