Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le az állandó...

Hogy szokjak le az állandó háborgásról, mások fikázásáról, az öngyűlöletről meg ilyenekről, és foglalkozzak végre a saját dolgommal, hogy belőlem is legyen valami, ahelyett, hogy egész nap csak a gépet nyomom?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
olvass irodalmat, nézz minőségi filmeket, ne marvelt. Sétálj sokat, kirándulj. Ne hasonlítgasd magadat és az életedet másokéhoz.
2021. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alletta ***** válasza:
ne légy kocka!
2021. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 neincat ***** válasza:
81%

Koncentrálj magadra, kezdj el meditálni, jógázni. Nekem a jóga rengeteget segített hogy megszeressem önmagam.

Csinálj napirendet, hogy egy adott napon mivel szeretnél foglalkozni. Akár a reggeli rutinod is leírhatod. Esténként hálanapló, ezt nem próbáltam, de sokan dicsérik. Az a lényeg, hogy foglald el magad, saját magaddal foglalkozz, tegyél meg mindent, hogy testileg lelkileg minél többet fejlődj. A produktivitásod is hatalmasat fog ugrani, én nagyon 'lusta' ember voltam, telefonfüggő, folyamatosan panaszkodtam arra, hogy senki sem keres. Nekem ez segített, már csak magammal foglalkozok, az új értesítéseket sem figyelem már.

Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek barátaim, akiket érdekelné, hogy mi van velem, hanem személyesen találkozok velük ha kivitelezhető, ahelyett hogy messengeren keresztül osztanék meg információt magamról.

2021. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Nem tudom, hány éves vagy, feltételezem fiatal. Én azt javaslom, kezdj el sportolni, ez sokat segít az önbecsüléseden, valamint lefáradsz fizikailag, az edzés utáni pihenés megelégedettséggel fog eltölteni. Tűzzél ki magad elé célokat, kezdj el pénzt félre tenni ezek megvalósításához! Ha egész nap frusztrált/ideges vagy, ennek sokszor más egészségügyi oka van, pl. örökölt anyagcserezavar, rosszul működő emésztés, ami önmagában is feszültséget okoz, állandó fájdalom a testben. Ezeknek utána kell járni. Energiaital vagy túlzott kávéfogyasztás is okozhat ingerültséget, erre figyelj! Jobbulást!
2021. márc. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Miért is kell lepontozni a normálisan válaszolókat?
2021. márc. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!