Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki támogatna egy Magyar...

Ki támogatna egy Magyar Melegekért Pártot?

Figyelt kérdés
A kormány homofób intézkedései nem ébresztették fel a magyar nép lelkiismeretét, de a népszavazás megbukott. Tekintetbe véve, hogy az LMBTQ-emberek a társadalom 15-20%-át alkotják és ez a szám nő, mivel folyamatosan bújnak elő, a párt jelentős támogatást élvez és hatást gyakorolna a politikára, megelőzve a homofób támadásokat és a közösség egyenlő jogait harcolná ki a jövőben. Szerintetek lenne szükség egy ilyen pártra?

2022. máj. 27. 03:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Minek? Az összes párt támogatja az LMBTQP-propagandát a Mi Hazánk kivételével. Egyébként jó lesz az 1%-nak is.
2022. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
Télen a cserépkályha, nyáron a forró aszfalt!
2022. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 tlvst válasza:
93%
Szükséges e az ilyen párt? Nem! Támogatnám-e? Felőlem segg is lehet a fszuk helyett ha jól vezetnék az országot. A politikai képességeik alapján kéne oda kerülniük nem azért mert melegek és abból a rétegből összekalapozzák a szavazatokat.
2022. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Én azt utálom a melegekben mint a vegetáriánusokban. Valamiért mindig szóba kerül a szexuális irányultságuk, mint a vegáknál, hogy ők vegák.


És ezt dülledt szemmel szinte kényszeresen érzik magukban, hogy ezt tudatniuk kell a nagyvilággal, míg egy hetero szóba sem hozza hogy ő hetero vagy éppen mindenevő kb soha.


Az meg, hogy a pride már 1 hónapos egyenesen nevetséges és felháborító. Mi lesz a kövi? Pride év???


Még a háborús események, ahol emberek haltak meg tömegeivel azok is mind csak 1 napot kapnak...


Erősen túl van tolva ez az egész!! A mozgássérülteket és egyebeket jobban sajnálom mint a melegeket.


A másik, hogy ez az tomboló LMBTQ marhaság csak annyit ért el, hogy most már szabályosan utálom a meleget pedig régen le se sz*rtam őket. (és nem nem a kormány miatt... Az LMBTQ nem bír magával)

2022. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 steven95 ***** válasza:
44%
Én a homofóbokat utálom. Állítólag semmi bajuk a melegekkel, de folyton okádják keretlenűl miért utálnak valakit mert buz*.
2022. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
14. Teljesen egyetértek veled. Én is így érzem. A vicc, hogy van meleg ismerősöm nem is egy. Érdekes, hogy ők is elítélik a prideot és a többi nyomulást, mert hasonló véleményen vannak azzal, hogy pont ez váltja ki az ellenszenvet ellenük. Az, hogy már pl.nincs egy film v sorozat sem indokolatlan meleg és egyéb szál nélkül, mert ha nem raknak bele, akkor minden fóbnak is ki van kiáltva.
2022. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

Meleg vagyok, nem támogatnék egy ilyen pártot.

Az országban a LMBTQ emberek helyzete a TOP 10 fontossági listán SINCS rajta.

Sokkal nagyobb problémák vannak a homofóbiánál. Miután azokat kezeltük, azután beszélhetünk bármely kisebbségről.

2022. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
16 Olyan érdekes, hogy a homofób embereknek mindig vannak meleg ismerőseik, akik elítélik a pride-ot. :) Hihetetlen milyen véletlenek vannak. Ez hasonló jelenség lehet ahhoz, mikor minden oltás ellenesnek volt virológus rokona/ismerőse akiket elhallgattattak és nem mondhatták el az igazságot az gyilkos oltásról. Érdekes dolgok ezek.
2022. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
18. Nem vagyok homofób, sem oltásellenes. Az utóbbi valóban igaz, így lehet az első állításod is, bár nekem tényleg van. Két kollégám és szeretem őket,attól még irritáló.
2022. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem támogatnék egy ilyen pártot. Semmi módon. A 14-essel teljes mértékben egyetértek. És most nem flegmázni kell, nem töröltetni, nem "kussmá te büdösköcsög homofób emberihulladék", hanem válaszoljatok? MI értelme ennek az egész LMGBTQ erőltetésnek? Egyáltalán miben reménykedtek? Hogy ezáltal lesztek elfogadva? Nem. Ettől az állandó erőltetésből, cenzúrából csak az ered, hogy még jobban utálnak titeket. Nem a másik szavát kell kiforgatni, hogy a saját malmatokra hajtsátok a vizet. El kellene fogadnotok, hogy ez nem megoldás.
2022. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!