Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak ennyire kiborulva...

Miért vannak ennyire kiborulva az ellenzékiek?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a hozzászólásokat pl. a HVG-n, és sokan arról beszélnek, hogy elmennek innen, vagy a gyerekeik, mert ez az ország menthetetlen stb. De miért? Mi olyan rossz itthon? Nyilván nincsenek európai bérek, de azok más kormánnyal se lennének. A nyugati országok nem azért gazdagabbak, mert ott nincs Orbán. Akkor viszont mi az oka, hogy sokan ennyire ki vannak borulva? Most olyan hatalmas nagy változást okoz az életükben, hogy Fidesz kormány van? Ők úgyis jellemzően diplomás értelmiségiek, akik jól keresnek, akkor meg mi a bajuk? Komolyan, nem értem.

2022. máj. 27. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Semmi probléma, ha nem érted, nem kell mindenkinek ugyanúgy élnie, vagy vélekednie! Az ország egy része úgy érzi, hogy neki ez már nem az otthona, nem szeretne itt családot, gyereket nevelni. Nem kell megérteni, el kell fogadni, hogy elértétek azt, hogy tiétek az ország!
2022. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

"európai bérek" Mik azok az európai bérek?

Európában sem egységesek a bérek, van külöbség azért egy átlagos svájci bér meg egy átlagos osztrák bér között, meg egy átlagos német bér, meg egy átlagos lucemburgi bér köztöt, hogyan van külöbség egy átlagos olasz bér meg átlagos albániai bér között. Ezek az országok, mind Európában vannak.

2022. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Ja jól keresnek, csak nem jól találnak, mivel a pofátlanul magas adókkal az utolsó bőrt is lenyúzzák az emberről.

És esély sincs a javulásra, évről évre, de inkább kormányról kormányra egyre csak rosszabb lesz.

2022. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%
"diplomás értelmiségiek," azért ne túlozzunk
2022. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
5ös, igazad van! Sima érettségivel is mindenki húz el innen a francba! Nem kell már diploma se hozzá!
2022. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Én nyugodt vagyok, nem érdekel már az ország sorsa, majd a fideszesek megoldják valahogy. Én jól keresek, ez a lényeg.


Egyébként a fideszes kommentelőket olvasva különböző fórumokon nem érzem azt, hogy ők kevésbé lennének kiborulva. Brüsszel, migráns, soros, most az LMBTQ+. 12 éve kétharmaddal irányít a Fidesz mégis mindig majd megőrülnek, hogy itt a világvége (pedig hát szerintük a kormány megvédi őket.)

2022. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#1: Nem miénk az ország. Engem nem az érdekel, hogy ki van hatalmon, hanem hogy ki képviseli legjobban a magyar érdekeket. Nem értem, mi olyan nagy bajotok Orbánnal, hogy ennyire ki legyetek bukva. Neked pl. kevesebb a fizetésed, mint 2010 előtt?
2022. máj. 27. 15:10
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Semmi gond, ha ezt gondolod, nettó 2 milla ember máshogy látja, ezért megyünk el és van jópár ember, aki nem megvehető!


Gyurcsány elkezdte, aki maradt, azt meg Orbán elintézte!

2022. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Az ország nem akar minket, nem akarja azt, hogy itt éljünk, nem akarja a mi értékrendünket, sőt harcol ellenünk.
2022. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#10: Demokrácia van. Miért nem tudjátok elfogadni, hogy az ország többsége más értékrendet választ, mint a tiétek?
2022. máj. 27. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!