Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jol erzem hogy a kormanymedia...

Jol erzem hogy a kormanymedia kezdi erositeni hogy az oroszokkal joban kell lennunk?

Figyelt kérdés

Mostanaban kezdtem az Origon tapasztalni hogy minden nap "Rendkivuli" hir van, ami valami fajta Orosz/Putyin fenyegetest tudatosit... hogy ilyen meg olyan sz@r lesz a Nyugatnak.


Nyilvan amellett hogy a Kormany altal allando "veszhelyzetet" tudatositsa, es a felelemerzetet fenntartsa, azt hiszem meszebbre is mutatnak a cikkek.


Ma aztan nyilvanvalo lett:

[link]


Itt nyilvan azt probaljak sugallni, hogy joban kell Oroszorszaggal lenni es nem szankcionalni mert arra csak rafazni lehet.


Nekem az az erzesem, hogy puhitjak az oroszellenesseget itthon, hogy a tarsadalom ne akadjon fenn ha nyiltan kell Putyinhoz dorgolozni majd a jovoben.


Azzal operal a cikk tudat alatt, hogy nehogy mar olyan hulyek legyunk mint a Nyugat... es ne szankcionaljuk az oroszokat.


Kb olyan, mint mikor ovodas koromban azt mondtam a masik gyereknek...Latod a Julcsika milyen hulye, mert nem adta nekem a homokozo lapatot. Aztan akinek ezt mondtam nyilvan odaadta mert hiszen ki akar hulye lenni :) Szimpla manipulacio :D



2022. máj. 27. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Rettenetes helyzetben van az ország, az uniótól és az oroszoktól is függünk. Nyilván Oroszország a gonosz agresszor most de a földgáza és olaja nélkül nincs műtrágya, nincs szállítás, nincs fűtés, ha nagyon berágnak még lehet áram se.
2022. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Elolvastad a cikket?

Egy tényt közölt, hogy mit mondott Putyin a Eurázsiai Gazdasági Fórum plenáris ülésén.

Ennyi.


S nincs igaza?

Az egész világ sodródik egy nagyon súlyos gazdasági válságba.

2022. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

"Nekem az az erzesem, hogy puhitjak az oroszellenesseget itthon"


Oroszellenesség? Ha szétnézel itt a gyakorin és a facebookon akkor azon kellene csodálkoznod hogy miért nem hívtuk még be az oroszokat... :D

2022. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: Szerintem ez annyira nem vicces... Beloruszba is behívták őket "segíteni" leverni a "terrorista lázadókat".
2022. máj. 28. 01:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A fideszes propagandisták a háború eleje óta azt sulykolják, hogy az lenne a legjobb mindenkinek, ha az ukránok simán megadnák magukat, és lefeküdnének az agresszornak.
2022. máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Úgy tűnik Kissinger is fideszes lett...


[link]

2022. máj. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5:

Akkor ha minket akarnanak majd felszabaditani az orosz barataink, akkor is ez lenne a velemenyuk ugyan?


Illetve gondolom Ok alig varjak hogy ez megtortenjen...

2022. máj. 29. 09:24
 8/11 A kérdező kommentje:

#6:

Te elolvastad az altalad belinkelt cikkben az idezetet? Vagy ertelmezted azt?


Kissinger csak annyit mondott hogy a haborunak (akar targyalasos uton) ugy kell befejezodnie hogy visszaall a haboru meginditasa elotti allapot. Es hogy azon tul Ukrajna ne nyujozkodjon.


Es tudtommal az Ukranok az ellentamadasokkal (vagy targyalasokkal) meg jocskan nem jutottak el odaig hogy ezt elerjek. Sot ok is kifejtettek a Krimrol mar reg lemondtak az nem foglaljak vissza.


Ugyhogy ne terjeszd ki Kissinger kinelenteset arra, hogy O azt mondta hogy az ukranoknak feltetel nelkul es azonnal le kellene tenni a fegyvert. O csak arra utalt...ha majd visszatertek a haboru elotti allpothoz.


Az azonnali megadast es fegyverletetelt tenyleg csak a Fideszesek nagy resze kivanja es nem Kissinger.

2022. máj. 29. 09:41
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendkivuli hir, amit vagy 3-4 napja mashol mar olvastam.


De most olyan talalasban hogy tenyleg megkezdodott itthon Putyin mosdatasa...


[link]


Tudom csak az ismeroseimnek fogok hianyozni... de lassan erdemes elgondolkodni hogy szabad-e ebben az oroszbarat KGST orszagban maradni... Hogy ezektol az oroszoktol lassan 60 eve nem tudunk elszakadni... szornyu.

2022. máj. 29. 23:36
 10/11 A kérdező kommentje:
Es pont Orban csinalja ezt, aki "szabadsagharcoskent" azzal lett ismer tobbek kpzott a rendszervaltaskor hogy ruszkik haza... Undorito egyszeruen ez a koponyegforgatas...
2022. máj. 29. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!