Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jol erzem hogy a kormanymedia...

Jol erzem hogy a kormanymedia kezdi erositeni hogy az oroszokkal joban kell lennunk?

Figyelt kérdés

Mostanaban kezdtem az Origon tapasztalni hogy minden nap "Rendkivuli" hir van, ami valami fajta Orosz/Putyin fenyegetest tudatosit... hogy ilyen meg olyan sz@r lesz a Nyugatnak.


Nyilvan amellett hogy a Kormany altal allando "veszhelyzetet" tudatositsa, es a felelemerzetet fenntartsa, azt hiszem meszebbre is mutatnak a cikkek.


Ma aztan nyilvanvalo lett:

[link]


Itt nyilvan azt probaljak sugallni, hogy joban kell Oroszorszaggal lenni es nem szankcionalni mert arra csak rafazni lehet.


Nekem az az erzesem, hogy puhitjak az oroszellenesseget itthon, hogy a tarsadalom ne akadjon fenn ha nyiltan kell Putyinhoz dorgolozni majd a jovoben.


Azzal operal a cikk tudat alatt, hogy nehogy mar olyan hulyek legyunk mint a Nyugat... es ne szankcionaljuk az oroszokat.


Kb olyan, mint mikor ovodas koromban azt mondtam a masik gyereknek...Latod a Julcsika milyen hulye, mert nem adta nekem a homokozo lapatot. Aztan akinek ezt mondtam nyilvan odaadta mert hiszen ki akar hulye lenni :) Szimpla manipulacio :D



2022. máj. 27. 23:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdi? A kormány a háború kezdete óta Putyin mellett áll. Pár hónapja még az orosz és a háború szavakat sem mondták ki egy mondatban. Most az EU nyomására hajlandóak csak. Nem beszélve arról h Orbán 2010 óta oroszbarát politikát folytat. Erősítenie kell a híveiben, hogy még mindig az oroszok a jófiúk és az EU,az USA az ellenség aki beleakar minket sodorni egy háborúba. A 2010 óta tartó Nyugat ellenes és Kelet barát politikája miatt már a háború kezdetén is a Fidesz szavazók és a jobboldal jelentős része Putyint tartotta áldozatnak.
2022. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!