Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tehet a szülő, ha a 19...

Mit tehet a szülő, ha a 19 éves lánya példaképe Budaházy (szerinte erkölcsileg) és teljesen antidemokratikus megnyilvánulásai vannak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 10:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%
Hát most erre azt tudom mondani, hogy a legtöbben azt viszik tovább, amit otthonról kaptak útravaló gyanánt. Ha ilyet nem kaptak, akkor keresnek maguknak, csak akkor már nem kell csodálkozni a szülőnek, ha ez nem tetszik neki.
2010. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%

ma 11:36


Ha ilyen jól tudsz a károkról és az okairól, szerintem menj be a bíróságra és tanúskodj.

Ha ennyire tudod a tutit.

2010. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ezt látta otthon. Egyszerűen túl sok Jobbikos közé keveredett.
2010. szept. 19. 14:00
 14/31 A kérdező kommentje:
Meg skinheadek meg ilyesmik közé...
2010. szept. 19. 14:00
 15/31 anonim ***** válasza:
47%

A szülő türelmesen várhat ilyenkor. A gyerek kinövi a gyermekbetegségeket, melyek közé a jobbikosság és skinheadség is odatartozik. Csak egész kevesen vannak, akik felnőtt létükre is beleragadnak ebbe; a többség 20-25 éves korára kigyógyul belőle.


Ha veszekszel a gyerekkel, azzal csak erősíted benne a dacot. Inkább legyél vele elnéző. Ekkor pont gyengíteni fogod az elhatározását, mert azt látja, hogy nem is olyan borzasztó, azaz nem is olyan menő dolog szélsőjobbosnak lenni, mint képzelte.

2010. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
78%

Én nem azt írtam, hogy ezt látta otthon. Csak azt, hogy nem kapott egy ilyen tartalmú útravalót otthonról. Mármint szerintem a nevelésbe az is beletartozik, hogy a szülő megtanítja a saját értékrendjére a gyereket. Természetesen ez a későbbi életében változik, de általában ha a szülő hitelesen adja elő a saját álláspontját, nézeteit, és egyáltalán, szóba kerülnek otthon ilyen dolgok, akkor a gyerekek általában továbbviszik a szülők meggyőződését - már ha van nekik.

Ez épp olyan, mint amikor egy szülő fontosnak tartja a környezetvédelmet, és nem csak arra tanítja meg a gyerekét, hogy a szemetet a kukába dobjuk, hanem az egész környezetvédelem "filozófiájára" is, akkor ezt általában a gyerekek továbbviszik, magukévá teszik. Viszont ha ez otthon sosem volt téma, akkor a gyerek idősebb korában, ha ilyesmivel találkozik, esetleg mások hatására alakít ki véleményt, és lehet, hogy pont olyat, ami a szülőnek nagyon nem tetszik.

2010. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 clint ***** válasza:
77%

naés? A legjobb barátom huga meg LL juniorért volt oda. El is kezdett romák társaságába járni. El is kezdett romákkal ágyba bujni. Ma nem tudni hol van, 3 hónapja el van tünve.

Szép fehér magyar lányként ki tudja hová vitték prostinak?

Az ő szülei mit gondoljanak? Ki segít neki?

Nem hinném, hogy a te lányod is erre a sorsra jut, mert azokat szereti akik az ilyen dolgokat akarják megfékezni.

Ennek örülj. A jobbik mellesleg pont hogy demokratikus, sztem utána kéne nézni mi az az antidemokratikus?

2010. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
30%

Ez szerintem csak provokacio.

Tudhatna a kerdezo, hogy inkabb a "csaladi kapcsolatok" topicban tudnak rendesen megvalaszolni, mert itt politikai oldalrol nezik a kerdest, de gondolom tudtad te is

2010. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
47%

"Csak annyit hogy az ország törvényes rendje ellen annak megdöntéséértt szervezekedett és uszított embereket!"


Na itt álljunk meg egy szóra.

"az ország törvényes rendje"

Ön melyik országra gondol? Vagy az törvényes rend, hogy pofátlanul szétlopják és tönkreteszik? Jah tényleg, hogy ne lenne törvényes, hiszen a törvényhozók csinálják. Hát ez ellen tényleg csak törvénytelenül lehetne tenni...

2010. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem a lepontozást? Én csak elmondtam a véleményem.

OKOSOK! Én is a JOBBIKRA SZAVAZTAM!!!!!!!!!!!!!! Sőt...gyűjtöttem a kopogtató cédulákat is nektek,mert úgy gondoltam,hogy jár egy esély mindenkinek.Most picit már más a véleményem de az már az én gondom.

Első voltam

2010. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!