Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tehet a szülő, ha a 19...

Mit tehet a szülő, ha a 19 éves lánya példaképe Budaházy (szerinte erkölcsileg) és teljesen antidemokratikus megnyilvánulásai vannak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 10:40
1 2 3 4
 21/31 clint ***** válasza:
ja egy lepontozás miatt más a véleményed:D
2010. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Szülőnek: szabad akaratról hallottál már? Amíg nem csinál másoknak kárt, addig szerintem nincs gond a lányoddal. Budaházyval meg mi van? Leültették, de bírósági eljárás nem is igen van ellene. Ha tényleg bűnös miért nem ítélik el? Talán mert még nincs ellene indok... Nem baj, kreálnak, csak hát az idő...

Én személy szerint sok mindenben nem értek egyet Budaházyval, de akkor legalább tiszteletben tartom véleménynyilvánítási jogát, törvény előtti egyenlőségét, meg mi a többit.

És indok nélkül akkor sem csukunk le senki-

Szerintem jobb, ha nem te beszélsz antidemokráciáról. A demokrácia része a véleményszabadság is nem? És annak kinyilvánításának joga. Egy igazi demokratikus ember ezt elfogadja.

De hát a holotörvény korában...

Szerintem a lányod csak látja, milyen állapotban az ország. És tudja azt, hogy utcán bármikor megtámadhatja a "békés" kisebbség, és örülhet, ha olcsón megússza (ilyen korú lánynál az azonnali késeléses halál még olcsónak mondható, mert ennél csak rosszabbat tehetnek vele).

De arra még nem gondoltál, hogy mondjuk a lányod fél ettől?

Vagy hogy látja azt, mennyi embert tett utcára a ballib kormányzat.

Szerintem erre is gondolnod kéne.

Azért nem hibáztatható a lányod, hogy a Jobbikban látja a megoldást. És azt hiszed az antidemokratikus szöveggel mész nála bármire is? Inkább megmagyaráznád neki, miben jobb a te pártod, vagy akármelyik másik párt. Persze, csak ha van ilyen...

Szerintem jobb lenne, ha nem csak itt panaszkodnál a lányod politikai nézeteire, hanem igyekeznél átlátni a dolgokat.

Erről eszembe jutott, az, amit Orbán mondott az MSZP-seknek. Ritkán idézem Orbánt, és nem is szeretném ha emiatt lennék lepontozva, de ez a mondata akkor is sokat mond:

"Önök panaszkodnak, hogy ég a ház. Na, de önök gyújtották fel."

Ezt igazából bármelyik nem ballib politikus is mondhatta volna az MSZP-nek.

És szerintem a lányod is mondhatná neked...

2010. szept. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem attól:) DE rájöttem,hogy jobbikos kérdésekre nem szabad válaszolni,mert tuti úgy lehúznak ahogy csak tudnak:)
2010. szept. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 clint ***** válasza:
100%

mert sokan értenek egyet Budaházyval. Te meg ezt lázadásként fogtad fel.

Amúgy én nem pontoztalak le, mert sztem ez a pontozgatás baromság. Csak ha tényleg jobbikos lennél, nem lázadásként írnád le:D

2010. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24%

Basszus,most bizonygatnom kell?? A Nyíregyházi Vass Zoltánnak gyűjtöttem anno a kopogtatókat.:)

És x-et is adtam a Jobbiknak,még a férjem is.

2010. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 clint ***** válasza:
jolvanna, nem mondom, hogy nem, csak, hogy a hozzászólásodból azt lehetett leszűrni. Meg amúgy biztos van jobbik szavazó aki nem mindennel ért egyet, csak szimpatikusabb ez a párt mint a többi hazugsággyár.
2010. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Na,pontosan így van!:))

Békejobb??? :))

2010. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 clint ***** válasza:
nincs szükség rá, mert nem éreztem, hogy összevesztünk volna. Csak megosztottam gondolatom, hogy miért pontoztak le, úgy látszik sokan félreértették.
2010. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

OK.)) Fő a töltött káposztám:) Megyek

További szép napot!

2010. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28%

történelemtanár

legyél nagyon szomorú, valamit elrontottál a nevelésében

persze igaz az is, hogy ez lázadás is, és csak azért sem úgy csinálja, ahogy ti

de hogy történelemtanár legyen belőle

reménykedj abban, hogy idővel bölcsebb lesz

2010. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!