Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor fogják...

Szerintetek mikor fogják teljesen kivezetni a készpénzt?

Figyelt kérdés
Semmi szükség rá. Sok helyen még pénztár is működik, ahonnan sok munkaerő felszabadulna és foglalkozhatna hasznos dolgokkal. Másrészt biztonságosabb, mint a készpénz, mert nyomon követhető. Sajnos egy ellopott bankjegynek búcsút lehet inteni, az már egész biztosan sohasem lesz meg.
2022. jún. 10. 08:46
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Ha megszűnik a készpénz mi lesz a wc—s nénikkel, aprót kéregető hajléktalanokkal, szökőkútakkal ahova pénzt szoktak dobálni?
2023. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

#41


Mire a készpénz kivezethetővé válik, már nem lesznek vécés nénik.

Az meg ugye vicc, hogy a szökőkutak vagy az aprót kérő hajléktalanok miatt ne vezessük ki a készpénzt? A szökőkutak meglesznek pénzérmék nélkül is, a hajléktalanokról, rászorulókról pedig - ha nincsenek hozzátartozóik - az állam köteles gondoskodni.

2023. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
72%
42.én csak poénnak szántam a válaszomat (WC-s néni, szökőkút, stb), de a te válaszod sokkal viccesebb lett. Az állam köteles..... 😝😝😝
2023. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
69%

#43


Hát ha az enyém szerinted vicces, akkor te válaszod kifejezetten szánalmasra sikerült. Nyilván nem hallottál még a szociális ellátórendszerről, segélyekről, de akár olyan rászorulókat támogató civil szervezetekről is, akiket ad absurdum az állam is támogathat(na). Pont azért, hogy ha te pl. utcára kerülnél, akkor ne koldulásból kelljen élned.


Legalábbis egy normális országban. Mert a miénk nem az. Ezért van egyre több hozzád hasonló érzéketlen ember, aki még azzal sincs tisztában, hogy elvileg mi lenne a helyes.

2023. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Jól van okoska. Nagyon bölcs lehetsz, ha néhány mondatból megfejted, hogy milyen ember vagyok és mivel vagyok tisztában. További szép napot!
2023. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

#45


Aki azon nevet, hogy az állam egyik feladata a rászorulók támogatása, az nem sokat ért az életből, és egyben saját magát is minősíti.


Máskor majd jobban meggondolod, hogy mit írsz le, kispajtás!

2023. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Ez lenne a feladata, de sok más egyéb mellett erre is ugyanúgy szarik az állam, mint általában az emberekre. A nevetés annak szólt, hogy te képes vagy leírni olyat, ami Magyarországon nem létezik, legfeljebb papíron. Te pedig legközelebb gondolkodj és érzelmezz mielőtt kötekszel.
2023. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

#47


Szövegértelmezési nehézségeid neked vannak, nem nekem, ugyanis az egész topic egy olyan témáról szól, ami Magyarországon nem létezik, csak egy elvi lehetőség, éppen ezért a válaszom is elvi szempontokat tartalmazott. És attól mert ez az ország ebből a szempontból pocsék, a szegényebbek támogatása továbbra is állami feladat - lenne. A készpénz kivezetése után is. Ezért nem értem, hogy mire föl is részedről a nevetés.


A kötekedést is te kezdted.


Szóval még egyszer: majd legközelebb jobban meggondolod, hogy mit írsz le!

2023. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Majd pont egy magadfajta okoskodó pöcs miatt fogom meggondolni, hogy mit írok le. Amit akarok hülyegyerek.
2023. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

#49

Inkább saját magad miatt gondold meg. Ezért írtam azt, hogy amit és ahogy leírsz, az téged minősít, és minél többször teszed, annál jobban. Ezt most ismét sikerült demonstrálnod, gratulálok!


További szép napot, "hülyegyerek"!

2023. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!