Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nőként miért vagyok elnyomv...

Én nőként miért vagyok elnyomva? A férfiak miért keresnek többet, amikor képzetlenebbek?

Figyelt kérdés
Kérlek szavazzatok róla :) Kommentekben várom az ötleteket a probléma orvoslására!
2022. jún. 10. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Elvannak nyomva! Nő vagyok.
Kiegyenlített a helyzet, valamiben a nők élveznek előnyt, másban a férfiak! Nő vagyok.
Nincsenek elnyomva! Nő vagyok.
Elvannak nyomva! Férfi vagyok.
Kiegyenlített a helyzet, valamiben a nők élveznek előnyt, másban a férfiak! Férfi vagyok.
Nincsenek elnyomva! Férfi vagyok.
24 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Azt hogy vagy elnyomva? Ha valaki nem keres sokat annak bizony oka van, ami több annál mint hogy nő.
2022. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ha ez így van, valaki magyarázza el hogy miért nem nőket alkalmaznak mindenhova, amikor nekik "kevesebbet lehet" fizetni?
2022. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%

Én miért keresek 5 és félszer annyit jóval kevesebb munkáért mint amennyit Budapesten kerestem?

Ez gazdasági kérdés.

Azért mert itt - még a kevés munkámmal is - több GDP-t állítok elő, több mindent adok a világnak (gazdaságilag) mint azt eddig tehettem.

Sajnos ez gazdaság. Nem arról szól milyen ember vagy, vagy hogy férfi vagy nő. Ez gazdaság. Aminek farkas törvényei vannak.

2022. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
A szüleim mindketten mérnökök, egyikük sem keres rosszul, és anya fizetése több mint apáé...
2022. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
lehet jönni betonozni
2022. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Mi az hogy egy férfi képzetlenebb?ez ugyanolyan általánosítás mint az hogy a férfiak többek keresnek.

A kérdésedből kiindulva azért keresel kevesebbet mert buta vagy.

2022. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Harcolsz ugye azért is, hogy a nyugdíjkorhatárt a férfiakéval megegyező évre emeljék?
2022. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

"A szüleim mindketten mérnökök, egyikük sem keres rosszul, és anya fizetése több mint apáé.."


Ez nem releváns. Ki tudja, hogy milyen mérnökök a szüleid? Mármint, hogy anyuka villamosmérnök, apuka meg agrármérnök pl. Ki tudja, hogy ki milyen beosztású? Semmit sem jelent ez a kérdés szempontjából, ugyanis akkor jelentene, ha ugyanazt a munkakört töltenék be a szüleid és úgy kapna többet!

2022. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

[link]


Olyan országok előznek meg minket, mint Kenya, Etiópia, Libéria. Még az ottani férfiak is tisztességesebben bánnak a nőkkel, mint a magyar "férfiak"?

2022. jún. 10. 21:29
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9) kérdésre nem válaszolsz viszont tolod a butaságaidat tovább.
2022. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!