Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észak Korea diktátora kiállt...

Észak Korea diktátora kiállt Putyin mellett, ez nem ciki a Fideszeseknek akik Putyint éltetik?

Figyelt kérdés

Mandiner, M1 hozzászólók, fideszesek Putyint éltetik.


Nem tűnik fel nekik hogy DEMOKRATIKUS Europai Unios orszagok kozul SENKI nincs ezzel az agresszor Putyinnal?


Lengyelek, V4ek, nyugat, Usa mind Putyin ellen van!



2022. jún. 13. 18:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

A közvélemény-kutatások szerint a fideszesek többsége is elítéli az orosz agressziót:


Závecz:

Vlagyimir Putyin népszerűsége jelentősen romlott az elmúlt öt évben: míg 2017-ben a magyarok 31 százaléka szimpatizált vele, idén májusban már csak 17 százalék találta őt rokonszenvesnek. Száz pontos skálán az orosz elnök az ellenzéki összefogás szavazóitól mindössze 6 pontot kapott, a Fidesz híveitől 44-et, a Mi Hazánk szimpatizánsaitól pedig 53-at, összességében pedig öt év alatt 47-ről 32-re esett vissza. Egyedül a nemzeti radikális Mi Hazánk választói tartják többségében továbbra is szimpatikusnak Putyint.


(forrás 24.hu, semmiképpen sem vádolható fidesz-pártisággal:

[link]

2022. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%
Nagyot csalódtam az oroszokban, eddig mindig kiálltam mellettük de most hogy megtámadták Ukrajnát katasztrófa.
2022. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként mi a baj azzal, ha valaki szimpatizál Putyinnal? Csak az USA-val szabad szimpatizálni, ha kreált okkal háborút indít különböző országok ellen? (Irak, Szíria, Afganisztán, Jugoszlávia stb.) Valamiért soha sem merül fel a libsi fejekben az, hogy elítéljük vagy szankcionáljuk az USA-t a "demokrácia terjesztése" miatt az olajban/gázban gazdag arab országok esetén, ahogy az sem merül fel a fejünkbe, hogy milyen jogon támadta meg az USA Jugoszláviát a balkáni háborúban, amikor:

1. Jugoszlávia nem támadta meg az USA-t (a NATO-t sem)

2. Ahogy az USA beavatkozhatott a bosnyákok és az albánok védelmében a balkáni háborúban a szerbek által elkövetett népirtás miatt, miért nem teheti azt meg Oroszország, amikor 2014-től rendszeresen gyilkoltak Kelet-Ukrajnában oroszokat csak az oroszságuk miatt?


A kubai rakétaválság még megvan? Abban az időben az USA elég közel állt ahhoz, hogy világháborút indítson a Szovjetunió ellen, mivel a szovjetek rakétákat telepítettek Kubába (ami egyébként közel sincs annyira közel Washingtonhoz mint Kijev Moszkvához), és természetesen a Szovjetunió lépését a teljes nyugati világ elítélte, de mikor Oroszország jelezte az aggodalmát a NATO közelsége miatt csak kinevették.


Az megvan ugye, hogy kicsivel azután, hogy a Salamon-szigetek bejelentette, hogy mostantól Kínával működik együtt a biztonsága miatt az USA helyett, az USA-ban már arról beszéltek politikusok, hogy valamilyen mondvacsinált indokkal le kéne rohanni a Salamon-szigeteket, hogy ne kerülhessen át kínai érdekszférába.


Vagy az a helyzet, hogy ami szép, jó és megbecsülendő, megéljenezendő Páltól, az nem szép, jó, megbecsülendő és éljenezendő Pétertől?

2022. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván az Usát is elitéltem mikor ezeket az agressziókat csinálta , de Putyint is mindenképp, szörnyű.
2022. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#24:

23- voltam


Ezzel én is így vagyok, de a mostani háborúval szemben, nem emlékszem arra, hogy az EU szankcionálta volna az USA-t pl. Irak megtámadásáért. Nem emlékszem arra sem, hogy az USA háborúi miatt üldözve lett volna az USA-kultúra (ha azt egyáltalán annak lehet nevezni), hogy letiltottak volna jenki művészeket csak azért, mert nem ítélik el az országuk agresszióját.

2022. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%
Momentumos lmbtq aktivista vagyok és Oroszország győzelmét várom!Hajrá Putyin!
2022. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
82%
Az is elég necces aki a magyarellenes ukránok seggét nyalja.
2022. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
85%
Az nem ciki mikor nyugati propaganda azt mondja, hogy márpedig oroszokat utálni kell és valaki vakon emgy utána ahelyett hogy tájékozódna és saját belátása szerint döntene, hogy melyik oldal " pártját fogja " ?
2022. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

7-es, 10-es meg komcsizók:


Putyin sokmindent szeretne visszahozni a Szovjetúnió "fénykorából", de a kommunizmust pont annyira ellenzi, mint Horthy is ellenezte....


Szóval Putyin lehet diktátor, háborús bűnös, egyéb bűnös stb stb, de az biztos, hogy nem kommunista. A kommunista rendszert kártékonynak tartja, kár, hogy a saját rendszerén ezt nem veszi észre..... vagy csak leszrja

2022. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 simad ***** válasza:

23,jugoszlávia ellen? Én úgy tudom a szerb Karadzic úr indított háborút, az amcsik csak segítettek, nem harcoltak.

Ezt egy Horvát ismerősöm mondta.

2022. aug. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!