Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet Budapestet...

Miért nem lehet Budapestet kitakarítani?

Figyelt kérdés
Miért kell egy patkányfészeknek lennie az egésznek? Dzsuva aluljárók, dzsuva parkok, kutyagumi és pisi mindenhol, nem megtisztított épületek, por és kosz, a hajléktalanproblémáról nem beszélve. Nem lehet olyan helyre vagy térre vagy parkba menni, ahol ne lenne legalább egy részeges csöves, még a turistarészeken is. Sétálok a Váci utcában, és egyszerűen koszos. Deák is. Mindenhol kosz, por, fekete rágómaradványok a földön, cigarettacsikkek, stb. Nem lehet kiülni valahova piknikezni vagy iszogatni mondjuk anélkül, hogy ne azon kelljen stresszelni, vajon előttem odahányt e egy részeges hülye. Gellért hegyről nem beszélve. Itt a piros hol a pirosozó volt gengszterek, és szemetelő turisták törzshelye. Szerintem elviselhetetlen. A bűzről zajról, és általános vacak depresszív hangulatról nem beszélve. Bár ez az egész országra igaz. Rendkívül utálom Budapestet és az országot is. Pár hónap múlva, ha sikerült megtalálnom a megfelelő helyet, költözöm is el.
2022. jún. 14. 02:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%
Jókat írtak előttem, lehet akármilyen kormány meg polgármester, a baj a fejekben van . Egyébként pl. a mi utcánkat minden hajnalban (Tarlós idején, és most is) feltakarítják , délre ugyanúgy néz ki . Ezzel nem tudsz mit tenni.
2022. jún. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
11%

10: nem igaz, pénzkérdés. Bp-t is tisztán lehetne tartani, de rengeteget kellene költeni erre, mert nagy város


A belvárost ki lehetne tűzni célként, hogy legalább ott folyamatos legyen a takarítás, de mindez pénz, pénz és pénz.


Rengeteg ember kellene, hogy folyton suvickolják a várost, hogy ha valaki odahány, akkor fél órán belül eltűnjön mondjuk.

2022. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a budapesti lakosságnak meg kellene tanulnia civilizált emberként viselkedni.
2022. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

13 nem csak a budapesti lakossággal van probléma.


Egyébként igen valóban az emberek is tehetnek róla, de ha lenne politikai akarat, hogy legalább távolról tisztának tűnjenek a dolgok, akkor megoldható lenne.


Amerikában minden nap, reggel hatkor kint volt a munkás a főút mellett, és a járdát rohadt erős levélfúvóval fújta végig. Egy gramm por sehol nem volt. Se az úton, se a járdán. Pedig egy elég gettós részen laktam (bradenton). Enni lehetett az útról. Egy útfelújítás 2 hét alatt kész volt. Nem voltak kátyúk. Az épületek tiszták, a fű rendezett volt az utcán a járda mellett, az is rendszeresen vágva volt és jó minőségű gyep volt, nem gaz. Úgyhogy ha lenne politikai akarat, és a nép azt látná, hogy ilyen is lehet, és nem a por meg a kosz lenne a norma, akkor ők is jobbá válnának. De sajnos fejétől bűzlik a hal. Ha fent rohadás van, akkor az emberek szintjén is az lesz, és sajnos Mátyás király óta, állandó rohadás van fent

2022. jún. 14. 14:51
 15/34 anonim ***** válasza:
53%

Nem az emberek is tehetnek róla hanem az emberek tehetnek róla. Nem kell eldobálni a szemetet, meg mindent összehányni és kész. Ismerek olyan budapesti pasast aki szintén állandóan arra panaszkodik hogy milyen piszkos a város aztán simán szétdobál minden szemetet. És ez az általános viselkedés. Szóval igen, a budapestiek akarják, hogy ilyen legyen a városuk. Nyilván nem csak Budapesten probléma ez de Pest megye valamiért meg ahol sok a c sokszorosan hátrányosak ilyen szempontból.

A levélfúvózás pedig kb. szart sem ér.

2022. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
15 azért lehetett a földről enni Floridában nem :D? Idióta. Naponta 8 órában az volt a feladatuk, hogy fel alá sétálnak, és tüntetik el a koszt. Lehet emellett más módszerek is voltak, amivel ilyen tisztán volt tartva minden ott, de én ezt láttam. Ha felmész google mapsre, és belemész a street viewba, akkor láthatod. De konkrét példát mondjak, hogy mit nézz meg amit én is láttam, 34th st w bradenton. Sétálj végig ezen az úton street viewban. Magyarországon nagyon sehol nem mutatsz ilyen tisztaságot, nemhogy főúton, de még parkokban sem.
2022. jún. 14. 16:34
 17/34 anonim ***** válasza:
43%
#16 Persze-persze. Street viewben meg képeken kb. minden város tiszta. Én magam nem, de nővérem járt kint az USA-ban többször is, és egyáltalán nem a nagy tisztaságról számolt be, sőt. De látom, hogy megint nem a lényegen sikerült fennakadni. Ha neked ez tetszik akkor várj arra, hogy majd más felszedi a szemetedet, feltakarítja a mocskodat, kitörli a segged, és még röfögj is hozzá, de nehogy egy kicsit is meg kelljen erőltetned magad a tisztaságért! Hülye disznó buta g.ci. Egyé' a floridai fődről akkó' mer' áz olyán tisztááá mive léfújtááák levéfúúúvóóóvááá.
2022. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Aha, budapesten street viewban végigmész a körúton, nem a dzsuvát fogod látni.


Ja értem, azért mert elvárnám, hogy az állam az adómból tartson rendet, én vagyok a disznó, és ebből már az következik hogy én mindenhova szemetelek. Te nem, én jártam kint. Erről ennyit. Tehát ha azt mondom, hogy az isten háta mögötti Bradenton olyan tiszta, mint a képeken, vagy street viewn, azt nem kitalálom. Hülye primitív barom állat. Menj aztán kerülgesd a kutyaszart bárhol is laksz, az államnak vagy városvezetésnek a tisztaság nem felelőssége. Debil állat. Fú de várom hogy itthagyjam ezt a rohadt országot. Mindannyian megérdemlitek ezt a foskupacot.

2022. jún. 14. 16:55
 19/34 anonim ***** válasza:

A következetesség és a város irányításába fektetett szakértelem hiányára vezethető vissza a felvetésed, kérdező!

A Mekk Mesterhez - és hordájához - nincs mit fűzni!

De hiányzik a következetesség, - még pedig nem is kicsit!

Vannak a városnak olyan részei, ahol élő adásban tudsz végig menni, - olyan szinten be van kamerázva, még sincs, aki figyelje a történéseket (a monitorok előtt ülve), gyűjtse a bizonyítékokat a tömegesen történő szabálysértésekre és indítványozza a büntetések érvényesítését!

Letojt kategóriák:

Erőszakos cselekmények

Zaklatások

Szemetelés

Közszeméremsértés

Kresz szabályok tömeges áthágása

Növényzet öncélú károsítása, kiirtása


Nagyjából fél éven keresztül elképesztően sok munkájuk lenne azoknak, akik képesek lennének tenni valamit a felsoroltak ellen, de utána a lakosság azon része, amely képtelen alkalmazkodni, elköltözne a városból, a többi hányada meg jobban - és egyre jobban - odafigyelne arra, hogy miként viselkedik a közterületeken. Ennyin múlik mindössze, hogy állatkertként üzemel-e egy város vagy pedig egy emberek számára kialakított élőhelyként, - nem többön! Nincs akarat, - van állatkert!

Fél éven keresztül rommá büntetnéd az összes gyökeret, rá sem ismernél a városi emberek viselkedésére! Sokat javítana a közbiztonságon az is, ha a rendőrség belátható időközönként és nem átlátható stratégiával, ill. nem feltétlenül mindig "kiplakátolva" járőrözne! Ne csak akkor viselkedjen a büdös paraszt, amikor figyelő szemeket tud magán! De mit vársz olyan "rendőri" állománytól, amelyik maga jár élen a bunkóságban!?

-Csak annyi időre "intézkedés alá helyezi magát" (a bekapcsolt villogóval), amíg elköveti a súlyos közlekedési szabálytalanságot egy fő forgalmi úton... Ezeket is meg kellene suhintani! Következetesen!

2022. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
19 a mekk mesteren nem tudom kit értesz. A fideszes vezetés ugyanígy rohasztotta a várost. Egy banda, a nép meg azt kapja amit megérdemel.
2022. jún. 14. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!