Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet Budapestet...

Miért nem lehet Budapestet kitakarítani?

Figyelt kérdés
Miért kell egy patkányfészeknek lennie az egésznek? Dzsuva aluljárók, dzsuva parkok, kutyagumi és pisi mindenhol, nem megtisztított épületek, por és kosz, a hajléktalanproblémáról nem beszélve. Nem lehet olyan helyre vagy térre vagy parkba menni, ahol ne lenne legalább egy részeges csöves, még a turistarészeken is. Sétálok a Váci utcában, és egyszerűen koszos. Deák is. Mindenhol kosz, por, fekete rágómaradványok a földön, cigarettacsikkek, stb. Nem lehet kiülni valahova piknikezni vagy iszogatni mondjuk anélkül, hogy ne azon kelljen stresszelni, vajon előttem odahányt e egy részeges hülye. Gellért hegyről nem beszélve. Itt a piros hol a pirosozó volt gengszterek, és szemetelő turisták törzshelye. Szerintem elviselhetetlen. A bűzről zajról, és általános vacak depresszív hangulatról nem beszélve. Bár ez az egész országra igaz. Rendkívül utálom Budapestet és az országot is. Pár hónap múlva, ha sikerült megtalálnom a megfelelő helyet, költözöm is el.
2022. jún. 14. 02:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
43%
Erre van igény mint a cigá yoknàl!
2022. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom, észrevettétek-e de valahogy a főváros vezetése szépen, óvatosan kivezette a város működtetésének rendszeréből az locsolást. Nem tudom, van-e még Főkert - vagy valamilyen jogutódja, - és van-e még - klasszikusan értelmezhető - Köztisztasági Hivatal, ill. valami jogutódja, de hogy az utcákat, járdákat nem locsolják, parkok növényzetét nem öntözik, az úgy tűnik, nem rágalom. Speciel, emlékszem arra, amikor a járdákon nagynyomású vízzel takarítottak erre kialakított gépek és arra is emlékszem, hogy az utakat az esti órákban tartálykocsikból locsolták, a szökőkutak működtetése nem tartozott luxus kategóriába, - télvíz idejére leponyvázták azokat - és a parkokban szisztematikusan locsolták a növényzetet - körlocsolókkal. Nos ebből mára csak a mereven álló lószerszám látható, - senkit nem zavar a kosz, a por, a sárguló fű és hogy a galambok amit csak módjukban áll, vastagon összefosnak. Újpesten napok óta (!) úgy van kidőlve egy facsemete - a Munkásotthon utca Rózsa utca felőli végén, hogy a lőtéri kutyát nem érdekli, nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy nincs gazdája! Lehetne is legyintve továbblépni a jelenségen, de amikor elkezdik az embert súlyadóért és hasonlókért - filléreskedő stílusban - piszkálni, akkor azért csak eszébe jut az embernek, hogy a pénzeket csodával határos módon nem felejti el az ezért felelős valaki gondosan szedegetni és/vagy behajtani!

Hát nem csodálatos ez a szép új világ? -Fizetsz, mint az állat - még azért is, hogy megszülettél, - cserébe meg nyújtott középső ujj a fenekedbe!

2022. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
32: a fidesz a vírusra hivatkozva egy csomó pénzt elvesz a fővárostól, és most ugye a rezsicsökkentést is elvette az önkormányzatoktól, úgyhogy ez az ő módszerük arra, hogy ha vágni kell, akkor olyan helyen vágjanak, ahol másnak a sara lesz, az emberek az önkormányzatot szidják, ne a kormányt
2022. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Bizonyos, hogy van a szint, ameddig igazad lehet, de azért az nap mint napi történet, hogy baromságokra mindig előkerül a pénz! Nekem például fontosabb a leírtak körüli rendezettség, mint az, hogy egymás hegyére-hátára szervezzenek a városba versenyeket, rendezvényeket! -Nem rovom fel neked, hogy mást gondolsz a világról és annak működéséről, mint én, ellenben az általam vázolt problémák több ember közérzetén javítanak, mint az egymásra módszeresen szervezett lezárások és dugók! Azt gondolom, abben azért egyetértesz velem!
2022. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!