Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megeri feladni a demokraciat...

Megeri feladni a demokraciat egy olyan diktatorert aki nem bántalmaza a népet és havi átlag 40 50 e forinttal több keresetett tud nyújtani mint egy demokratikus erő?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy dilemma. ha a kis diktátor jobb életet tud adni és tényleg nem bántja erőszakkal elenfeleit akkor megeri feladni a demokráciát?

2022. jún. 14. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már havi 40-50ezerrel több fizuból lakásod, kocsid? :D Igénytelen vagy.
2022. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem lesz de még igyis több esély van rá mintha 50 e kevesebb lenne nem??

Amúgy meg ezt hiányolom a Fidesz segítséggbol pénzt ad de nincs tömeges olcsó hazepites csak új közép kategóriás házak de panel színvonal nincs

2022. jún. 14. 14:55
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pont azért kérdezö, mert a Fidesz szegény elenes politikát folytat, csak a többségük ezt nem érti!
2022. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Egyik párt se foglalkozik a munkás osztállyal az ellenzék se de a Fidesz legalább ad valamit .


Egyedül kadarek foglalkoztak a mumkasokkal de akkor a többség az volt

Azt tudom mind 2 nagyapám banyanal dolgozott lakást kaptak ha alairtak 10 évet és melete jó pénzt amivel később apai nagyapám vett meg 1 lakást plusz.

kerteket kaptak szintén a banyatol

Majdnem ingyen.


Ilyen hol van manapság a világon??

2022. jún. 14. 15:03
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom mit csinálnál havi 40ezerrel többel.


Többet innál és cigiznél :D

2022. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem
2022. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Cigizni nem cigizem de pia valóban 3 4 naponta szoktam azért esténként.


De 26 évesen 1 gyerek mellet szerintem belefer ha néha iszik az ember

2022. jún. 14. 16:11
 18/21 anonim ***** válasza:

Te nem néha iszol, hanem rendszeresen. Ez alkoholizmus, mert rövid rendszeresség van benne.


Így most már értem. Kb. semmi értelme az életednek, dolgozol, iszogatsz, tévézel. Azért eszel, hogy dolgozhass, azért dolgozol, hogy ehess. Ezen 40ezer csak mélyítene, nem segítene, mivel nincs életcélod.

2022. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Van nevelni a gyereket kb ennyi jut .esetleg néha ide oda elmenni külföldre is.


Miért mi más cél van az életben?

2022. jún. 14. 18:16
 20/21 anonim ***** válasza:
Azért haver ez szar! Mondjuk 26 évesen 7 évvel fiatalabb vagy nálam és már úgy beszélsz mint aki vagy 25-el öregebb mint én. Énmégmost járok levelezön egyetemre, készülök a C1es német nyelvvizsgámra, intézek egy pár hónapos kinti munkát, utána szetetnék egy saját vállalkozást, könyvet írni stb. Álmok nélkül olyan az ember mint egy madár szárnyak nélkül, neked lassan tollad sincs!
2022. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!