Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megeri feladni a demokraciat...

Megeri feladni a demokraciat egy olyan diktatorert aki nem bántalmaza a népet és havi átlag 40 50 e forinttal több keresetett tud nyújtani mint egy demokratikus erő?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy dilemma. ha a kis diktátor jobb életet tud adni és tényleg nem bántja erőszakkal elenfeleit akkor megeri feladni a demokráciát?

2022. jún. 14. 14:28
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Ha csak sima melós vagy én esetemben targoncavezető akor nagyon nem tudsz feljebb jutni


Gyerek mellett már nincs idő tanulni

Ha lesz kisgyereked megerted hogy kb örülsz ha normálisan tudsz aludni.

3 evves de még mindig nagyon korán kell fel 6 7 órakor

Plusz ha beteg akkor eszaka közepén is


3 műszakban dolgozom de a gyerek jobban lefaraszt esküszöm délutános műszak olyan mint a pihenés xd

Mert akkor kimarad a napi rutin .


Persze nehéz de legalább nem vagy totálisan egyedül és cél nélkül.

Gyerek nélkül unatkoznek.

Néha mikor mamanal alszik és nincs program akkor meg üreseg az egész.

Szóval se így se úgy nem jó

Én így őszintén azért is csináltam gyereket mert eletcelt kerestem amit még is ad de atol meg nem lett könnyebb.


És szerintem sokan vagyunk így melósok sokan isznak kollégáim közül is (40+ korosztaly mind) csak aki minden nap sőt még Melóban is megoldjak .a fiatalabb korosztalyombeliek még drogoznak sokan .


A céltalansag a munkás osztály problémája mert munkánk túl egyszerű ahoz hogy az egy emberi lényt lekoson évekre.

Kereseted még a lehetőséged még nincs váltani csak ugyan ilyen szar melóra kicsit több pénzért

2022. jún. 14. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!