Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig lesz Karácsony Gergely...

Meddig lesz Karácsony Gergely Budapest főpolgármestere?

Figyelt kérdés

Dátum szerint mikor van esély arra hogy más lép a helyére?


26/n



2022. jún. 19. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
2023. 10. 17.
2022. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Itt miért releváns a korod? 😀
2022. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

Lehet, hogy te onnan vidékről esélynek látod, ha Budapest visszasüllyedne a ti szellemi szintetekre, de száámunkra ez nem járható út.

Ezért választottuk meg Karácsony urat. És megtartjuk, bármennyire is ájvékoltok.

2022. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Mintha 2024-ben lenne választás, addig tuti maradni fog. (ha jól tudom ősszel szokott lenni a választás, bár most lehet a Fidesz előre fogja hozni hogy az EP választással együtt legyen de hivatalba a megválasztott polgármesterek, képviselők csak ősszel fognak állni)
2022. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Esélyeket nézve eléggé sokáig, ugyanis még csak jelöltje sincs a többi pártnak.

Függetlenként pedig csak Puzsér rúg labdába.

2022. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Vannak találgatások arról, hogy lehetnek kihívói ellenzéki oldalról is, elképzelhető megint tartanak majd előválasztást. A DK valószínűleg indít saját jelöltet, Dobrev Klárát várják sokan. Azután hogy mi lesz is kérdés, de szerintem a Fidesz nem fogja visszaszerezni a főpolgármesteri széket, szóval aki nyeri az ellenzéki előválasztást, az lesz a befutó.
2022. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az olyanokat mint a hármas valaszoló.

Pesten élek 21 éve, és Karácsony előtt egy büdös, retkes, néhol veszélyes, rossz tomegkozlekedessel rendelkező városnak ismertem meg. Karácsony óta ugyanez, csak több biciklisáv és dugó. Ez lenne a fejlődés?

2022. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a pesti libsiknek se sok eszük van, hogy inkább élnek egy pöcegödörben, csak ne jobboldali vezetés legyen.
2022. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Karácsony Geli vilavju!
2022. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
35 éve élek Pesten és egy centivel sem lett rosszabb semmi karácsony alatt, mint korábban bárki más alatt. Ez annak fényében kifejezetten meglepő, hogy a Fidesz ott tesz keresztbe ahol csak tud...
2022. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!