Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most reálisan szemlélve: mi a...

Most reálisan szemlélve: mi a célja ennek az ispánság vármegyés dolognak?

Figyelt kérdés

Legelső gondolatom az volt, hogy a Mihazánktól most kapásból átvándorolt párezer szavazó a Fideszhez. Aztán láttam, hogy ez már az alaptörvány beiktatásakor is téma volt vagy 10 évvel ezelőtt, tehát kb. kizárható, hogy valami taktikai húzás lenne.

Akkor mi a célja?

Nem vagyok libsi, de én kb. tényleg arra tudom ezt jelen pillanatban kifuttatni, hogy a királyságot is vissza akarják állítani majd a történelmi hagyományokra való tekintettel, ami megmondom őszintén, nekem valahol mélyen szimpatikus, mert magában hordozza a történelmi nagyságot, nemzeti értékeinkhez való ragaszkodást - mégis inkább ez, mint az LMBT baromság a végtelen nemekkel.

Ugyanakkor mégiscsak egy olyan rendszerhez kerülnénk közelebb, amit szerintem se jobber, se balos nem kívánhat igazán, ez pedig a modern feudalizmus egyre nyíltabb felvállalása.

Bár lehet, hogy ezt kívánja amagyar néplélek? Ami most még csak közröhej tárgya, az holnap a valóság?



2022. jún. 22. 10:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"Az "értrelmiségi réteg" egyébként már kialakult régen, sajnos ezt a státuszt feláldozták az LMBT meg a transznemű wc-k oltárán."


Ez nem az a sztereotípia amit a fidesz propagandagépezet akar ráeröltetni a nem fideszszavazó értelmiségi rétegre?


Tudod, mint belpesti bölcsész vagy gender studizos romkocsmába láttét szürcsölgető negyvel kilós rollerral járó hipszter, aki mint mocskos nyugattal meg a libsizmussal agitáló hazaáruló.

2022. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

Lehet csak egy figyelem elterelés, az új adók miatt, amíg megszokjuk, és már nem lesz érdekes.

A Ryanair 2 milliárdos bírság belengetése is ilyen, mikor még a vizsgálat el se kezdődött, de már tolják hogy itt komoly 2 milliárdos bírság várható.

A vizsgálat előtt!!! Már megvan az ítélet, csak még gyorsan a "tárgyalást" meg kell ejteni.

Kedves fideszesek, ez nem a demokrácia és a jogállam ismérve.

2022. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Deff ***** válasza:
90%

Mondjuk érdemes feltenni a kérdést hogy egyáltalán szükséges van még figyelemelterelésre? Gyakorlatilag bármit csinál, csak tapsikolás lesz, akinek meg nem tetszik konkrétan semmit sem tud csinálni.


Megcsinálják mert megcsinálhatják. Erősítik a mentalitást hogy a kormánymegbízott nem ám valami földi halandó, ő méltóságos úr.

2022. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Inflációról, megszorításokról terelés.

Most, hogy jött a nyár, meg is duplázták az alkalmi munkavállalók terheit. Nyári diákmunkások, és mezőgazdasági idénymunkások örömére.

[link]

2022. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%

"tehát szerinted attól, hogy 3000 Ft-al többet kerül a jegy, ez meg fog akardályozni bárkit, hogy külföldön kezdjen új életet vagy akár csak elmenjen nyaralni?"


Nyilván nem arra céloztam, hogy az áremelkedés akadályoz-e bárki is az utazásban, hanem hogy ha már nem lesz itt többek között a Ryanair, akkor jelentősen le fog szűkülni az emberek utazási lehetősége.

2022. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%
Tudtommal ezzel az ispánságos lózunggal együtt vezetik be azt is, hogy az önkormányzati választások és az EU-s választások egyszerre legyenek lebonyolítva. Vszeg erről akarják elvonni a figyelmet, hisz ez az intézkedés is azt használná ki, hogy összemoshatóak legyenek a választások és így az önkormányzati eredmények "húznák" az EU-s eredményeket.
2022. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%
Magyarország előre megy... a XIX. századba! Hogy aztán jöhessen a dicső XX.
2022. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
17%

Én azt nem értem, hogy robbant fel ettől mindenki az oldalon. Lengyelországban 99-ben az egész közigazgatást átszervezték középkori régiókon alapulókra, mégsem lett királyság, nem léptek ki az EU-ból és a NATO-ból, nem lett Észak-Korea.



((((Gyanítom, hogy a szünet óta megnövekedett diákjelenlét az oka, akik agyrákot kapnak már a “történelem” szótól is.))))

2022. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
32%

"Ez annak a folyamatnak a következő lépése, amit hónapok óta hajtogatok. Orbán le akarja választani Magyarországot Európáról, és egy Észak-Korea szerű elszigetelt diktatúrát akar kialakítani.


Kezdődött ugye a hatósági árazással, aminek célja, hogy Magyarország lekerüljön az Európai kereskedelmi piac térképéről. Aztán jött a multik megadóztatása, amivel fokozatosan rákényszeríti őket, hogy egyenként vonuljanak ki az országból. Kiemelten rászállt a légi társaságokra. Mert ha nincs légitársaság, a fiatalok nem tudnak nyugatra menni dolgozni, az embereknek nem lesz esélyük külföldön nyaralni. A tanárokat folyamatosan vegzálja. Az oktatást leépíti. Nehogy véletlenül is kialakuljon egy értelmiségi réteg, ami kritikát fogalmaz meg vele szemben, esetleg fel is lázad ellene. Most itt ez a vármegyés hülyeség a személyi kultusz erősítésére. Hogy az ország minél elmaradottabb, minél kevésbé modernizált legyen. Vissza a középkorba mind életvitelben, mind gondolkodásban. Hamarosan jön a kilépés az EU-ból, aminek érdekében Orbán az utóbbi 1-2 évben összeveszett konkrétan minden vezetővel. Leépítette a barátságot a lengyelekkel. Itthon meg bedobta a sok közül az egyik bábját, Volner Jánost, hogy trenírozza a népet a Huxit párttal."


Dehogy lesz huxit.

2022. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 hypno ***** válasza:
87%

Terelés a megszorításokról (amit csak a ballib...)


Mert 500 ezer KKV és az önkormányzatok kitolása a rezsicsökkentésből, a különadók, az idény és alkalmi munkák duplájára emelt terhei, azok bizony megszorítások.

2022. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!