Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Mi a véleményetek...

FIDESZESEK! Mi a véleményetek arról hogy nem volt miniszterelnök jelölti vita? Nem gyávaság? Szerintetek ez demokratikus?

Figyelt kérdés

Ha Márki Zay tényleg olyan "hülye" mint ahogy a Fidesz beállítja akkor nem lett volna logikus a Fidesz részéről egy rendes vita?

Orbán simán a földbe tudta volna döngölni esetleges észérvekkel.

De még is fosott kiállni.

Szerintem ezen el kéne gondolkodnotok....



2022. jún. 22. 16:35
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
#29 tok mindegy ki hívja vitázni, mert Soha nem fog megtörténni. Aztán még csodálkoztok ha azt mondjuk diktatúra van itt
2022. jún. 23. 07:57
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

28: még ha nagy jó indulattal, lenne is értelme, de haszna semmi.

Ahhoz képest hogy intelligens jól eltolta a célegyenesben.


Különben meg minden politika erről szól, azt mondja amit hallani akarsz, amikor már helyén van, akkor majd az lesz amit dönt. Naiv vagy.

2022. jún. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

#32 Nem vagyok naív.

Tudom milyen a politika.

Pont hogy Viktor az aki azt mondja amit hallani akartok "Minden erőfeszítésünkkel probáljuk megoldani a problémát" bla bla bla

De ugyanakkor soha nem tud semmiről se beszélni. Semmi ötletelgetés.

Csak a megírt szövegét olvassa fel. A probléma megoldását meg altalában eltitkolja.

Ez csak az együgyű népnek elég.

2022. jún. 23. 14:11
 34/49 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén kíváncsi vagyok, hány éves lehetsz. Bízom benne, hogy nagyon fiatal, és van még lehetőséged tudást, tapasztalatot gyűjtögetni, mert ha egy középkorú-idősebb ember megrekedt ezen a szellemi nívón, az mindig szomorú.
2022. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
31%

33: ez a legviccesebb, amikor valaki hisz abban hogy egy másik politikus majd mindent megold. ilyenkor az őszinteség se megoldás mikor beismeri hogy "elkúrtuk", hát nem az volt hogy jaj ferikém megbocsátunk :D

nem tudod te hogy milyen a politika te csak hiszed hogy olyan.

2022. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

#35 "hisz abban, hogy egy másik politikus mindent megold"

Én ezt nem mondtam.

Esélyt kell adni a másiknak is, hogy bebizonyítsa mit tud.

Aztán ha nem jön be, felolem jöhet vissza a Fidesz.

Ezt nevezik VÁLTÓGAZDASÁGNAK

Más demokratikus országokban 2ciklusos váltás van, mert előbb utóbb mindenki elszemtelenedik

Gondolj bele! Ha előtted lenne rengeteg pénz, és még ha az elején nem is érdekelne, előbb utóbb megfordul a fejedben, hogy kisajátíts egy keveset. Aztán egyre tobbet és többet fogsz, míg végül már nem is érdekel más. ILYEN AZ EMBER! EZ TÉNY!

Ennek a példáját itt tapasztalhatjuk.


Egyébként igazán kíváncsi lennék, milyen hangulatjavíto szeret szedtek.

Ilyen boldognak lenni a nyomorban. Grat

2022. júl. 3. 20:10
 37/49 A kérdező kommentje:

Ahogy látom fogalmatok sincs milyen is egy valódi demokrácia.

Egy demokráciában minden pártnak egyenlő esélyt kell adni.

Nézzük csak végig:

Konkrétan az ellenzéket be se engedték a köztv-be, de még arra se hogy LEGALÁBB elmondhassák a programjukat.

Aztán ott van a kampány pénz. A Fidesz több milliárd forintot baszott el, míg a baloldalnak volt rá kb 100milliója.

Ráadásul miniszterelnök jelölti vita sem volt.

MÉG IS HOGY A FENÉBE LENNE ÍGY ESÉLYE BÁRMELYIK JELÖLTNEK????

GONDOLKOZZATOK MÁR!

2022. aug. 14. 12:06
 38/49 anonim ***** válasza:
53%

"Ha előtted lenne rengeteg pénz, és még ha az elején nem is érdekelne, előbb utóbb megfordul a fejedben, hogy kisajátíts egy keveset."

és ha nem tenné? ismeretlenül ne vádaskodj

nevetséges a siránkozásod az elnöki vitád hiányáról. és ha lett volna és akkor is a fidesz nyer akkor milyen kérdéssel sivalkodnál?

de még mindig nem mondtad el miért lenne jó a vita... :D

hogy a fenébe lenne esélye másnak? nyisd már ki a szemed erről szól hogy bebetonozzák magukat ahová csak lehet.

2022. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

#38

"És ha nem tenne? ismeretlenül ne vádaskodj"

Én azt mondom, hogy előbb utóbb mindenki lop. Valaki 2év után, valaki 30 év után.

De egyébként nem tudom miről beszelsz. A Fidesz banda bizonyítottan is lop. Ez TÉNY.

A több 10 milliárd forintot érő közbeszerzéseket érdekes módon szinte mindig Mészáros Lőrinc cégei nyertek meg.

Fidesz kormányzása alatt, hirtelen a leggazdagabb Magyar lett. Véletlen?

Hát nem tudom.........



"és ha lett volna és akkor is a fidesz nyer"

Pont hogy emiatt vesztette volna el.

Szerinted miért nem vállalta?

A választások idején Márki Zay Pétert hihetetlen mennyiségű ordas hazugsággokkal vádolták, és a vitán erre rájöttek volna az emberek.


"de még mindig nem mondtad el miért lenne jó a vita... "


Első sorban azért hogy ne éljünk egy Antidemokratikus rendszerben.

Tehát ne lehessen rémhíreket terjeszteni akarkirol, következmények nélkül.

A másik, hogy az ellenzéki pártok legalább a programjukat hadd mondjak el, és bizonyíthatssák rátermettségüket.

Évek óta bosszankodtok rajtunk hogy

"Jajj hülye idióta libsik, fasert nem lehet a Fideszre szavazni"

De ne csodalkozzatok, hogyha a pártvezetőtök már 10éve ki se ált vitázni. Ráadásul a szavazóik se képesek racionális gondolkodásra.

SŐT! Még egy nyomorult programot se képesek osszedobni, hogy legalább egy kicsit éreztetnék, hogy számítunk nekik.

Csak Hazudoznak és hazudoznak.

Demokratikus rendszerben a Fidesznek nem lenne 2/3da.

Ezért kell a vita, hogy végre megbukjanak.

2022. aug. 16. 19:15
 40/49 anonim ***** válasza:
63%

"Fidesz banda bizonyítottan is lop. Ez TÉNY."


Ide a bizonyítékot, proli.

2022. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!