Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Mi a véleményetek...

FIDESZESEK! Mi a véleményetek arról hogy nem volt miniszterelnök jelölti vita? Nem gyávaság? Szerintetek ez demokratikus?

Figyelt kérdés

Ha Márki Zay tényleg olyan "hülye" mint ahogy a Fidesz beállítja akkor nem lett volna logikus a Fidesz részéről egy rendes vita?

Orbán simán a földbe tudta volna döngölni esetleges észérvekkel.

De még is fosott kiállni.

Szerintem ezen el kéne gondolkodnotok....



2022. jún. 22. 16:35
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Mint mondtam! Mészáros Lőrinc a leggazdagabb magyar. Vagyona több mint 480milliárd forintra tehető.

Aminek növekedése 2011-ben indult el.

Aztán ott van Szíjj László is, 207milliárd forintos vagyonnal rendelkezik, és

7milliard forintot érő luxus yachtja van

De ez még csak pár eset a Fideszes oligarchák kozott.

Valamilyen érdekes módon ezek a kormánnyal jó baráti viszonyban lévő "vállalkozók" mind az Orbán-rendszerben sokszorozták meg cégeik termelését.

És ez Nem ellenzéki propaganda.

Ezek tények!

Mellesleg a Wikipédián is írnak róla.

[link]

2022. aug. 16. 21:55
 42/49 anonim ***** válasza:

mekkora mese vagy vicc nem is tudom amit leírsz :D

szerinted egy vita miatt fognak megbukni? ne röhögtesd már ki magad, de őszintén. ígérgetéssel már a pince is tele van nem csak a padlás. ha komolyan gondoltad ezt akkor te egy vicc vagy.

ezt mindenki tudja hogy kamuznak mzpvel kapcsba kivéve a csőlátásúak.

az összefogás meg a mai napig bohóckodik, cicaharcol, nem véletlen hogy a tüntetéseken is meg mondták nekik hogy kösz nem kelletek.

ahhoz hogy megbukjanak ahhoz értelmes ellenzéki párt kell, nem a hülye vitád amihez elmeroggyant módon ragaszkodsz.

komolyan, még mindig nem tudtad megérvelni miért kell a vita, és nem, attól nem fog a fidesz megbukni mert a vitán kiderül mi van.

2022. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

"ahhoz hogy megbukjanak ahhoz értelmes ellenzéki párt kell, nem a hülye vitád amihez elmeroggyant módon ragaszkodsz."

Na és még is hogy szürnéd ki az értelmes ellenzéki pártot, hogyha nincs vita, nem mondhatják el a programjukat a köztv-ben/nem engedik be a köztvbe. Még is ilyen rendszerben mikor lehetnél képes észre venni?????!!!!

Na hát igen. Ez az egyetlen oka annak hogy "nincsen" "értelmes" ellenzéki párt jelenleg Magyarországon

2022. aug. 16. 23:41
 44/49 anonim ***** válasza:
52%
csak a köztv-ben lehet elmondani a programjukat? ezért van a kampány, nem? hogy ott elmondhatják. te szerintem nagyon együgyűen látod a dolgokat
2022. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

:DDDDDDD

Na ezen óriásit röhögtem.

Én látom együgyűen a dolgokat?

Gondolkozz már!

Jelenleg a Fidesznek 2/3dos többsége van. Ez tény! A szavazóik 2/3da csak az M1-et meg más kormánypárti médiákat hallgatja, olvassa.

Még is hogy érne így bármit is egy kampány? A Fideszes szavazókat így nem lehet elérni.

Főleg hogy 2méterenként teleplakátolják hazugságokkal az országot. Ami ellen ők ennek következtében még védekezni sem tudnak.

Na erről beszélünk! Ez nem demokratikus választás.

És ez is az Unióban, CSAK Magyarországon van. Szerinted miért nem küldd nekünk az EU pénzeket?

Na pont emiatt. Erről szólt a Sargentini jelentés. A magyar jogállamiság lerombolásáról.

Ezért nem kapjuk a pénzeket

(ez a legnagyobb indok rá).

2022. aug. 17. 01:39
 46/49 anonim ***** válasza:
39%

igen te látod együgyűen a dolgokat mivel te magad is az vagy

"A szavazóik 2/3da csak az M1-et meg más kormánypárti médiákat hallgatja, olvassa." erről olvastál valami kutatást?, vagy te magad végezted el?


ha lenne is vita, mit gondolsz majd leborulnak a fotelből hogy úristen hát igaza van az ellenzéknek, lebukott a fidesz? :D, hazugságnak vennék


az uniót meg hagyjuk már mivel jelenleg is egy korrupt csóró államot támogat a végletekig. vajon miért léptek ki britek?

2022. aug. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

"A szavazóik 2/3da csak az M1-et meg más kormánypárti médiákat hallgatja, olvassa." erről olvastál valami kutatást?, vagy te magad végezted el?"

Ezt mind a saját szememmel mind pedig kutatások is bizonyítják.

Ez onnan is latszodott hogy konkretan mindenki bevette a sok hazugságot az ellenzékről, amiket a Fidesz terjesztett. Ráadásul a Fidesz propaganda ezt veri belejuk folyamatosan, hogy az "ellenzek hazudik".



"ha lenne is vita, mit gondolsz majd leborulnak a fotelből hogy úristen hát igaza van az ellenzéknek, lebukott a fidesz? :D, hazugságnak vennék"

Igen! hazudni, lopni és rémhíreket terjeszteni BŰNCSELEKMÉNY. És az emberek ezt hajlandók elfogadni. Ezért sem szeretik pl. Gyurcsány Ferencet

2022. aug. 17. 14:12
 48/49 anonim ***** válasza:
52%

akkor linkelj már ilyen kutatásokat légy szíves. saját szemeddel láttad? távcsővel kukucskáltál be a házakba mit néznek a tvben vagy mi? xD

honnan látszódott hogy bevették amiket a fidesz terjesztett, azon kívül hogy onnan?

a második bekezdésedben a válaszod meg hagyjuk is, tulajdonképp nem is válasz


nem tudom megjátszod-e vagy nem, de szerintem te tényleg ekkora sügér vagy

2022. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

#48 Te miről beszélsz?? Nem láttál videókat hogy hogyan támadták illetve tüntettek Karácsony Gergely vagy Márki Zay Péter ellen a Fideszesek????? (Mellesleg úgy hogy egyébként mindkettő híresen rossz viszonyban van Gyurcsány Ferenccel. Egyik sem az ő embere.)

Téli álmot aludtál?

Mindegyik a kormány propaganda által terjesztett hazugságokkal vádolta, de még itt a Gyk-n is olvasok hülyeségeket, pl. "Most miért tüntet az ellenzék amikor ők végig a rezsicsökkentés ellen voltak??!!"

Egyértelműen nem hallgatták meg a másik oldalt, és úgy kezdenek el okoskodni. Szakértőket idiótáznak le a 8 általánosukkal. Természetesen én nem őket hibaztatom.

Nyilvánvalóan a propagandával van a baj.

2022. aug. 18. 16:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!