Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért adóztatja meg...

A Fidesz miért adóztatja meg az élelmiszereket?

Figyelt kérdés

Most lett elegem a gané fideszből. Sok élelmiszert megadóztat, olyanokat amiket enni szoktam.

A gabonapelyhet miért kell?

A kekszeket, müzliket miért kell? Még hogy nem az emberek fizetik meg háború árát.

Hogy takarodna el a Fidesz végleg!!!!

[link]


[link]


2022. jún. 23. 07:23
1 2
 1/18 hypno ***** válasza:
87%
Megszorításokra van szükség, mert valahogy valakin be kell szedni a kampányban szétszórt 1000 milliárdot.
2022. jún. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De hát ezt az emberek fizetik, akkor miért mondják azt hogy nem?
2022. jún. 23. 07:28
 3/18 Molyember ***** válasza:
72%

Kicsit megszaladt a költekezés a választások miatt, de be kell látnod, hogy ez csekély ár az újabb kétharmadért. A magyar boldogan fizet többet bármiért, ha cserébe nemzeti színű szalaggal kötik át neki a szart.

Egyébként meg az EU a hibás, amiért szankcionálja szegény Oroszországot, akik csak száz napja fenyegetik atommal Európát, és különben is, ha MZP nyert volna, akkor már ukrán katonává operálták volna az óvodásainkat.

Így már világos, lipsikém?

2022. jún. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

A lipsi az te vagy.

2022. jún. 23. 07:32
 5/18 Molyember ***** válasza:
83%

"De hát ezt az emberek fizetik, akkor miért mondják azt hogy nem?" Te eddig melyik országban éltél? Azért mondják, mert a fideszes ember bármit és kétségek nélkül, azonnal elhisz nekik, a többiek meg le vannak szarva. Sőt, ha kifogásaid vannak, akkor hazaáruló vagy.

Tényleg nem tudom, mit csináltál eddig, de üdvözöllek Magyarországon. :)

2022. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Nemszavazóként azért megnéztem volna azt a verziót is, amikor a lecsúszott, lukaszoknis MZP és bandája nyeri bulit, majd nyakukbaszakad hirtelen 6000 milliárd Forintocska....
2022. jún. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 hypno ***** válasza:
82%

#6


Nemszavazóként lehet hogy megismerhettél volna 30 évre titkosított dokumentumokat, szerződéseket, amikből esetleg kiderülne, hogy a vasút projektért hány megyét ígértünk Kínának.


Amúgy MZP-nak annyival könnyebb helyzete lenne mint a csüngőhasú Orbánnak, hogy kiváló bűnbakja lenne a fidesz képében és joggal mutogathatott volna az elmúlt 12 évre.

2022. jún. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Fideszesek ez mi?

“Egy, a nagy élelmiszerláncoknak beszállító importőr vezetője azt mondta,


ezt elég keményen meg fogja mindenki érezni a pénztárcáján, nagymértékű áremelés lesz.“

2022. jún. 23. 07:42
 9/18 hypno ***** válasza:
93%

#8


Miután a linkelt cikk a chipsadóról szól, szerintem egyértelmű

2022. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom elképzelni, hogy igazából a baloldal nyerte a választást, hiszen végig azt mondták, ha a baloldal nyer, akkor lesz adóemelés és megszoritás. Ergo, egy baloldali kormányunk van.
2022. jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!