Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Apró-Dobrev család tulajdon...

Az Apró-Dobrev család tulajdonképpen mikor lett "demokrata"?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 20:39
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

"És miért automatikusan kommunista neked az, aki élt akkoriban, és emlékszik a dolgokra?"


úgy különösen undorító, hogy a dicső komcsik (DK) táborát erősíted

2022. jún. 25. 21:58
 32/37 anonim ***** válasza:

#30-nak:


Én soha nem verekedtem, mindössze a jellememmel volt probléma. Mondok egy-két példát:


4.-ben buktam, és az első testnevelés órán az új tesitanár mindjárt azzal indított (kissé piásan), hogy hallotta már a híremet, és ő majd megmutatja nekem. Mivel az ijedtség legkisebb jelét sem mutattam és meg sem szólaltam, ez ingerelte, szitkozódott, majd úgy felhergelte saját magát hogy lekevert egy olyan pofont, hogy azonnal padlót fogtam. 4.-es voltam, agyrázkódást kaptam.


Azonnal talpra ugrottam, és eleresztettem egy "qrva anyádat". Olyan gyomros volt a válasz hogy összeestem, és belém akart rúgni. Ekkor ért oda rohanva a másik tesitanár, aki "röptében" baxta úgy állon a másikat, hogy elájult.


Ki volt a hibás? Persze hogy én. Az alkesz megúszta egy fegyelmivel.


Következzen a magyar-tanárnő.


Hintáztam a széken. Csendben mellém jött, és lebaxott egy sallert hogy ne hintázzak. Körbesétált, majd visszaült a tanári székbe, és hintázni kezdett. Igen?!


Technika órán lenyúltam egy lombfűrészt, és következő magyar-óra előtti szünetben a tanári szék két hátsó lábát hátulról kb háromnegyedig befűrészeltem. Elkezdődött az óra. A tanárnő leült, és nem is volt semmi gond egész addig, amíg hintázni nem próbált. XD


Volt a táblák alatt egy fából készült kréta-tartó, nos, azt hátrafelé kettéfejelte. A tanár asztal mögül csak egy artikulátlan hangot hallottunk, ami a nevemet ordította. Nem kellett találgatnia, hogy ki lehetett. Tudta.

2022. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

#30-nak:


Meg a tanárnő aki hozzám vágta órán a kulcscsomóját, én meg következő órán U szöget lőttem csúzlival a táblába, 10 centire a kezétől.


Meg a "közkedvelt" orosz-tanárnő, aki kigúnyolt az óráján, mert nem tudtam valamire a választ. Legközelebb óra előtt megkérdeztem az osztálytársaimat, hogy ki hozott reggelire zsíros, vagy vajas-kenyeret, mert be akartam zsírozni a krétát. Senki nem mert adni, egy kivétellel. Az pedig a tanárnő SAJÁT LÁNYA volt!


Amikor kitört a balhé a csúszós kréta miatt, az egyik "kedves" osztálytársam beköpte a tanárnőnek hogy a lánya adta hozzá a vajat. Szegényt iszonyúan megtépte-megrángatta, hozzám nem mert nyúlni, és másnaptól a lánya már másik osztályba járt, hozzám pedig nem szólhatott.


Zajlott az élet rendesen.

2022. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

"Meg a tanárnő aki hozzám vágta órán a kulcscsomóját, én meg következő órán U szöget lőttem csúzlival a táblába, 10 centire a kezétől."


na tipikusan az ilyen antiszociális pszichopatákból lesznek a DK szavazók

2022. jún. 26. 08:29
 35/37 anonim ***** válasza:

#34-nek:


Először is talán annyit hogy olyan,mint antiszociális pszichopata, nem létezik. Szociopatának hívják, és teljesen eltérő a két kórkép.


Én pszichopata vagyok.


Továbbá az ilyenekből nem szavazók lesznek, hanem párttagok. XD

2022. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

#34-nek:


Egyébként pedig hadd kérdezzem már meg:


Mennyire szociálisan elfogadható viselkedés egy tanártól, hogy a vas kulcscsomóját erőből egy kb 10 éves gyerekhez vágja úgy, hogy mivel a leghátsó padban ül, át kell dobnia a fél osztály feje felett?


Akkor most ki is az antiszociális?

2022. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mivel kimozdultam és nem talált el, ezért csak a táblába lőttem.


Ha eltalált volna, a kezébe kapja.

2022. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!