Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legutóbbi választási vereség...

A legutóbbi választási vereség után az ellenzékiek mennyire bizakodnak a 2026-os győzelben?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 13:27
 1/8 A kérdező kommentje:
*győzelemben
2022. jún. 25. 13:28
 2/8 Molyember ***** válasza:
35%
Én már semennyire. Ez az ország a fogatlanok birodalma, ők döntenek a sorsunkról.
2022. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

remélem marad a recept

orbánfóbia, sírás-zokogás

2022. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
2026-ban már csak Orbán Viktorra lehet szavazni.
2022. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos az eddigi megszólalások alapján nem gondolkodtak el azon, hogy ők is tehetnek a bukásért. Kezdésként mondjuk nem kéne a vidékieket szidni, nélkülük nem lehet választást nyerni
2022. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Mégegyszer összeállni nemigen fog több párt,ha mégis,azzal sem mennek semmire. Ha a migatyánk meg a fidesz közül lehet választani,akkor jó mulatást,én itthon maradok.
2022. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha nem szerzi meg az Eus pénzeket, akkor cumi ágra kerülünk, akkor valszeg, lesz egy nagyon minimális esélye az ellenzéknek, mert akkor romokoba lesz minden.


ha megszerzi az EUS pénzeket, akkor hawaii daavaj és nem lesz semmi esélye szerintem

2022. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
#5 Ők nem tehetnek a bukásról. Már írta itt valaki, hogy a legtöbb szavazóhelyiség iskolákban volt, tehát az iskolai portás kutyája a hibás. (Bocs a plágiumért).
2022. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!