Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Miért vagytok...

FIDESZESEK! Miért vagytok ennyire Puytin pártiak?

Figyelt kérdés

Értem én hogy ha az Unió A-t mondd akkor Orbánnak B-t kell, ti meg lelkesen követitek...

De ezzel a háborúval Putyin sokkal nagyobb kárt okozott honfitársainak mint előtte volt. Szóval elég már ebből a "hős" felfogásból.



2022. jún. 25. 16:59
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
88%

19! Szerinted az EU-nak az az érdeke, hogy Oroszország megerősödjön? Hogy egy katonia szuperhatalom legyen a szomszédja? Ennyire nem érted, hogy mi az a geopolitika? Nem is szólva arról, hogy ha ezt engedik, akkor utána jön a többi ország is, tehát bárki kinéz valami hódítani valót, megtámadhatja, elvégre Putyin ellen sem léptek fel.

Rémlik a második világháború? Meg a francia-brit töketlenkedés Hitler ellen? Nem lett volna jobb, ha megvédik már a lengyeleket? Ja de...

2022. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
64%

21# totálisan rosszul látod szerintem.

Nem olyan politikai helyzet, nem olyan társadalmi berendezkedés és gazdasági helyzet van, mint amivel peldálózol... vakváganyon van az EU, nyilván érdekből teszi, de rosszul!

2022. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
21%
22! Tudod mik Oroszország geopolitikai céljai?
2022. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
33%

21.

Erről az jut mindig eszembe, hogy 56 ban ugye milyen segítőkész volt Európa nyugati fele? Mennyit segített nekünk az oroszok ellen.

Szavakban sokat, meg sajnálattal... meg is volt az eredmény.

2022. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%
23# na mesélj, hátha Putyinnál is jobban tudod, és legalább elárulod, nem úgy mint Putyin!!!🤔
2022. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagyok Putyin párti, ellenkezőleg.
2022. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
31%

25! Ja, hogy nem tudod? Ajaj, akkor értem miért hiszed azt, hogy Ukrajna a végállomása lenne ennek, nem pedig egy megállója. Röviden és tömören az európai orosz határok összehúzása, és a tradicionális Moszkva elleni támadási útvonalak blokkolása. A középső út a minszki az blokkolva van az oroszbarát Fehéroroszország által. Az északit elvesztették- ugye Baltikum NATO ÉS EU tag államai, a déliért megy most a meccs.

Ajánlom figyelmedbe Alexander Dugint illetve Mackinder-nek a klasszikus magország elméletét. Már ha érteni akarod az orosz geopolitikai célokat.

2022. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
17%

27# mondod ezt te, csak sok sebből vérzik.

Egyrészt már Ukrajnában is látszik, hogy nem totális háborút akart Putyin, rég szétzúzta volna őket, ha ez lenne a cél.

A másik, Putyin, ellentétben az EU vezetőkkel nem hülye, a NATO nak nem akar nekimenni...

De te hidd el ezt, én meg hiszek mást, oké??

2022. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
80%

28! Felőlem híhetsz amit akarsz, de láthatóan se a hadászathoz, se a geopolitikához nem értesz, oké?

Ezt nem rosszindulatból mondom, de olvass el pár elemzést pl. hivatásos katonáktól vagy külpolitikai elemzőktől, én ezt nem a kisujjamból szopom ki, nem azért "hiszek" benne, mert nekem ez tetszik, ennek a politikának megvannak a maga katonai és gazdasági okai, ami elég jól érthetőek bárkinek. Már, akit a tények érdekelnek.

2022. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
75%
#28 de, putyin hülye, és beteg, kifolyólag akár a NATO-nak is neki mehet. De ott van még Moldova, finnország, svédország is, amik jönnének ukrajna után, hiszen ott is annyi náci van...
2022. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!