Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Karácsony Gergelynek?

Igaza van Karácsony Gergelynek?

Figyelt kérdés

Az időközi választáson csúfos vereséget elszenvedő baloldali eredmény láttán ezt nyilatkozta a főpolgármester:



""a budapesti körzetekben a választói részvétel két helyen még a 20 százaléknak is alatta maradt, a másik két körzetben is csak leheletnyivel volt több. Így talán nem elhamarkodott elemzés kijelenteni: az ellenzéki szavazók távolmaradásukkal büntették az ellenzéki pártokat azért a teljesítményért, amit április 3-a óta produkálnak.""



[link]



2022. jún. 26. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Simán csak nem kapott akkora hype-ot az időközi választás, ezért voltak ilyen kevesen. Én nem is tudtam, hogy van.
2022. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-


Nem volt akkora hírverése mint az országosnak de nálunk (Nyíregyháza) tudta szerintem mindenki.

2022. jún. 26. 22:50
 3/8 meszike91 ***** válasza:
55%
Az ellenzéki szavazótábor valószínűleg továbbra is apátiában van és nem látják értelmét a választásoknak. Ha nálunk lett volna én kutyapártot ikszeltem volna.
2022. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
#1 Pontosan így. Másodjára szavazhattam idén, de az időközi választásokról csak ma szereztem tudomást.
2022. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

"Így talán nem elhamarkodott elemzés kijelenteni..."

Ajjaj! Geri szerintem rövidesen visszamegy politológusnak... Egyelőre viszont inkább Budapestet kellene vezetni, nem elemezni. :)

2022. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ki az?
2022. jún. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mondott ennél cifrábbat is

[link]

2022. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meleg vót
2022. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!