Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy az emberek...

Hogy lehet, hogy az emberek annyira utálják a jelenleg regnáló kormányt, de valahogy még egy iskolai osztálynyi tüntetést se tudnak felépíteni, és érvekkel sem alátámasztani?

Figyelt kérdés
Akkor ezek szerint mégsem az okádékösszefogás a többség, és az intelligens társulat? Vagy csak a "nekem semmi sem jó" típusú emberek unatkozó közössége lenne?

2022. jún. 29. 00:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
Pacsi, nagyon jó kérdés. Azért mert "Cinkosok közt bűnös, aki hallgat" alapon élvezi a társadalom, hogy a zemberek is részesülnek a közjóból. Igaz, hogy csak pl.: egy zsák krumplival, de "annak is örülni kell" alapon megelégszik mindenki vele.
2022. jún. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 meszike91 ***** válasza:
83%
Egy fos a kormány de a propagandával elhiteti hogy jó
2022. jún. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Az ellenzék egy mindenre alkalmatlan barmok gyülekezete. Egymást szidják, egymásra mutogatnak, felelősséget senki nem vállal a bukásért, Gyurcsány se birja megérteni, hogy neki eltakarodni kellene végre a közéletből.

A kormány egyébként egy rakás sz.r, csak mivel a másik oldal egy nagyobb rakás sz.r, így a kisebb rakás sz.r nyerni tud ellene, ez nem jelenti azt, hogy ekkora támogatottságuk lenne. Ismerek több olyan fideszes szavazót, aki amúgy szidja őket mint atom, erre az ellenzékre viszont sose szavazna, mert alkalmatlanok, szóval mégis a kormánypártra szavaz, hiába amúgy utálja, és érzi, hogy ez se jobb. Képzeld akkor mekkora valós támogatottsága van, mármint hány olyan ember van, aki tényleg szereti őket és azért szavaz rájuk.

2022. jún. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%

Mert a tüntetés nem ér semmit, nem foglalkozik a fidesz az emberek véleményével. Hetekig tartó munkabeszüntetés kellene, hogy sehol ne legyen semmilyen oktatást. De akkor fizetést sem kapnak, és a tanárokat nem fizetik jó, ezért tartalékuk sincs, hogy bevétel nélkül kibírjanak egy több hetes, vagy 1-2 hónapos teljes munkabeszüntetést.


Pedig csak ezzel lehetne hatni a fideszre, ha leáll az oktatás teljesen hetekre,amíg nem lépnek.

2022. jún. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyébként már az oktatásban voltak említésre méltó tüntetések, és egy középiskolában ha jól tudom az érettségi is elmaradt emiatt. Ha ezt megcsinálja még vagy 6-7 másik iskola, akkor kénytelenek lennének lépni, kétharmad ide vagy oda. Mindent nem lehet propagandával megoldani, ha már szemmel látható bajok vannak.
2022. jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne lázítsatok, libsik!
2022. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#2 Gondolom a tanult egyetemet végzett emberek szavaznak jákobra makizajra meg gyurcsótányra akik egy pöppet sem lennének poltikailag korrektebbek mint a Fideszből bárki, de inkább leszek egy tanulatlan buta Fideszes mint egy összehányásos idióta aki nem tudja hogy baloldali vagy náci.
2022. jún. 29. 16:19
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyébként vegyük már számításba 12 éve van egy életszínvonal amit megszoktam én nem nélkülözök nem éhezek de nem is sírok minden miatt, és én tegyem rá a voksom egy összevissza mindenből megalakult "összefogásra" akik a saját miniszterelnökjelöltjük mellé nem állnak ki, meg egymásra köpködnek 0 összetartással, és 0 hozzáértéssel csak a Fideszesek szapulásával, és a szavazóik lenézésével, és ezután meg van lepődve mindenki hogy hát ismét jól benyeltük a nyeles aszpirint, és mindenki hülye csak mi vagyunk okosok :D meg mindenre kell valami kifogást gyártani hogy a kis szivünk könnyebben viselje, hogy folyton vesztünk. Persze az okos, intelligens budapestiek megválasztották gerikét is aztán a budapesti ismerőseim 80-90%-a meg szidja azóta mint a bokrot. Nagyon megérte ezekszerint akkor senki nem jó?:D Vagy most ezúttal mi lesz a kifogás?
2022. jún. 29. 16:33
 19/22 anonim ***** válasza:
A tanárokat kérdezted, nem? Ott van feljebb a válasz, hogy csak a többhetes munkabeszüntetéssel érnének el valamit, mert az eddigi tüntetésekkel sem foglalkozott a kormány, de éppen az a probléma, hogy a tanárok nincsenek jó anyagi helyzetben, ezért nem tudnak megfinanszírozni egy több hetes fizetés nélküli leállást.
2022. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Engem vajmi keveset érdekelnek a tanárok. Nem őket kérdeztem, mert nem érdekelnek különösebben. Ők választották ezt a pályát, ha tudták hogy szar fizujuk van, és valószínűlega jövőben nem lesz egy picit sem jobb, akkor sírás helyett, valami mást kellett volna tanulni az egyetemen, vagy főiskolán. Érdekes én tudok nem 1 olyan embert, aki elment egy jó szakmát megtanulni becsületesen dolgozik, és a tanárok fizetésének a 4-5 szörösét keresi itthon. A nagy értelmiségi meg a 200 ezres fizetésével elmondja neki hogy semmi nem lesz az életben, meg hogy hülye melós/munkás emberek. Magánórákkal rongyosra lehet keresni magukat amúgy is, én még nem most jártam külön angoltanárhoz meg ilyenek, hát ha ne mondjam már akkoriban milyen árakba került ez ilyen. A nagy szabad Amerikába meg a borravalóból élnek a pincérek, pedig a munkáltató meg tudná fizetni őket, itt meg akkor így kell megoldani. Nem lehet mindenkinek minden jó.
2022. jún. 29. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!