Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar ellenzék valójában egy...

Magyar ellenzék valójában egy kamu?

Figyelt kérdés

Szerintem nyilvánvaló, hogy lefeküdtek a Fidesznek. Simán nyerhettek volna ha tartják a tavalyi előválasztásokon hozott tempót. Utána nagy csend lett és a Márki elkezdett direkt hülyeségeket beszélni.. Az állítólagos elszólásai mind tudatosak voltak szerintem.


Úgy lehetett, hogy összeült az ellenzék, hogy hagyják megint a Viktort nyerni és ehhez a Márkit használták amolyan bohócnak, aki elvitte a balhét, nyilván nem ingyen.


Ezek után szerintem nincs értelme a választásnak többé Magyarországon, mert úgy is csak látszat az egész, mindent előre lezsíroznak a hátunk mögött. Ez a Márki meg többé nem ér semmit a szememben. Ő csak egy báb volt akire mindent rálehetett húzni. A bal és a jobb oldal ruhafogasa.


Ez az egész "szabad választás" dolog egy hatalmas kamu, őket már rég megvették kilóra. A Gyurcsány is valójában az Orbán haverja lehet szerintem, de az átlag magyar választó ezt sajnos nem látja át, mert bedől a propagandának amit Orbán ügyesen művel.


Sajnos ez a valóság és szerintem nincs értelme többé a politikával foglalkozni és egymást szidni embereknek azért mert jobboldali vagy baloldali, mert idehaza valójában az egy és ugyanaz és amíg ez a kamu ellenzék van, addig teljesen felesleges a választásokon is részt venni. Ez az én véleményem.



2022. júl. 1. 23:51
1 2
 11/11 KTP 3.0 ***** válasza:
Itt jelenleg egy ellenzék van Mi Hazánk.
2022. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!