Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar ellenzék valójában egy...

Magyar ellenzék valójában egy kamu?

Figyelt kérdés

Szerintem nyilvánvaló, hogy lefeküdtek a Fidesznek. Simán nyerhettek volna ha tartják a tavalyi előválasztásokon hozott tempót. Utána nagy csend lett és a Márki elkezdett direkt hülyeségeket beszélni.. Az állítólagos elszólásai mind tudatosak voltak szerintem.


Úgy lehetett, hogy összeült az ellenzék, hogy hagyják megint a Viktort nyerni és ehhez a Márkit használták amolyan bohócnak, aki elvitte a balhét, nyilván nem ingyen.


Ezek után szerintem nincs értelme a választásnak többé Magyarországon, mert úgy is csak látszat az egész, mindent előre lezsíroznak a hátunk mögött. Ez a Márki meg többé nem ér semmit a szememben. Ő csak egy báb volt akire mindent rálehetett húzni. A bal és a jobb oldal ruhafogasa.


Ez az egész "szabad választás" dolog egy hatalmas kamu, őket már rég megvették kilóra. A Gyurcsány is valójában az Orbán haverja lehet szerintem, de az átlag magyar választó ezt sajnos nem látja át, mert bedől a propagandának amit Orbán ügyesen művel.


Sajnos ez a valóság és szerintem nincs értelme többé a politikával foglalkozni és egymást szidni embereknek azért mert jobboldali vagy baloldali, mert idehaza valójában az egy és ugyanaz és amíg ez a kamu ellenzék van, addig teljesen felesleges a választásokon is részt venni. Ez az én véleményem.



2022. júl. 1. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Igen az
Nem az
22 szavazat
1 2
 1/11 Japán Gulyás ***** válasza:
76%
A DK, MSZP nyilván kamupártok, a többi nem feltétlen.
2022. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Megélhetési politkusok, akik nem akarnak kormányozni, de azért minél több pénzt akarnak leszakítani. Nem volt tudatos a Márki-Zay féle ámokfutás.
2022. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Isti22 ***** válasza:
100%

Nem, nem kamu az ellenzék, csak nem túl ügyesek. A kormány sem az, csak ők kiépítettek egy olyan propagandagépezetet, amivel leuralják a közbeszédet.


Abban igazad van, hogy egyik ellenzéki párt sem kínál valós alternatívát, csak annyit ígérnek, hogy jobban kormányoznának, mint a Fidesz. Még a PM-nek van talán a legradikálisabb programja, de az sem nagyon változtatna a rendszeren.

2022. júl. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ, melyik része. Gyurcsány és csicskái igen, ez már a sokadik választás, amikor ők tesznek a legtöbbet a Fidesz győzelméért. Van valódi ellenzék is, a Mi Hazánk Mozgalom.
2022. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu hanem inkább alkalmatlan, gyáva az ellenzék egy ilyen párt mint a Fidesz megállítására mikor az diktatúrát épít. Orbán mellett ne félj ezt nem tehette volna meg senki fordítva. S ha már ilyen alkalmatlanok és gyávák az út amit választanak a pénz, beülni díszellenzék titulusba a parlamentbe és felszólalgatni, na ez viszont irdatlan kamu ettől a ponttól és ezt ők is tudják.
2022. júl. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
engem sokkal jobban zavar hogy a kormány is kamu. lopáson kívül nem csinálnak semmit
2022. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Abban a részében igazad van, hogy választasoknak a továbbiakban nincs értelme.


Eleve van egy megszabott anyagi határa a kampány költésnek.

A fidesz ennek az összegnek a 80 szorosát költötte, ami a mellett hogy törvényellenes, választasi csalás is.

De mivel a választasok tisztasagát és kampányköltést felügyelő szerv is fideszes, logikus hogy nem fogják elítélni magukat...

Ez így pedig nagyon beteg rendszer.

2022. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Momentum Lmp ami normálisabb jelenleg.
2022. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Egyedül a DK száll szembe a Fidesszel. A többiek már megalkudnának, ha tehetnék.
2022. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
MZP-t szerintem csőbehúzta a többi patkány. Egyedül nem lehet választást nyerni. A fideszt egyik párt sem tudja leváltani, se legközelebb,se semmikor.
2022. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!