Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet otthon,Magyarorsz...

Mi a helyzet otthon,Magyarországon?

Figyelt kérdés
Több éve nem élek otthon (10) hallottam megint a Fidesz nyert. Te aki otthon élssz hogyan itéled meg a napi életet. A nemzetközi hirek irnak ezt azt. Mit segitett a kormány a kovid idején? Ki mennyi havi támogatást kapott? Nálunk most az infláció miatt a családokat segitik rendkivüli helyzetben. Milyen adó eltörlések és milyen népet támogató intézkedések történtek. Gondolom sokat javult a szinvonal otthon amióta eljöttünk,mert akkor nem választottátok volna ilyen nagy többséggel újra a jelenlegi kormányt. Állitólag a korházak is épültek és merőben javult az életszinvonal. Te mit emelnél ki? Min lehetne még javitani? Mennyi most egy átlagfizetés pl,egy szakmunkásnak pl autószerelő? 1,5 M ? Szépült a város? Aki ott élssz életet annak várom a véleményét,és köszönöm.
2022. júl. 2. 12:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%
Úgy élsz te külföldön, ahogy én vagyok a Mikulás. 😅
2022. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
61%
Gyenge trollkérdés.
2022. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor máshol informálódom! További Szép Napot!
2022. júl. 2. 13:36
 14/30 mindentudó99 ***** válasza:
54%
Igen húzz innen a kitalált kérdéseddel.
2022. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
14-es már értem hogy miért ilyen alacsonyszintű és szinvonaltalan a hozzászolásod. Informálódtam és megvagytok keseredve mivel egy rezsimben éltek,értem a frusztrációdat,és a rosszindulatú beköpéseket itt. Borzalmas ami otthon folyik kicsit jobban utána néztem. Kicsit sem bántam meg hogy eljöttem akkoriban. Jelenleg is sokan hagyják el az országot irja a net. Akik otthon maradtatok ne keseredjetek el és legfőbbképpen ne egymást gyülöljétek,mivel a jelenlegi kormányzat erre épül. Borzalmas de a ti életeteket csak ti tudtok változtatni. Ne folytassátok ezt az elszigetődést a világtól mert magatokra maradtok. Olyanok lesztek mint az oroszok idővel,mindenki utálni fog benneteket. Egykoron az őseitek azért harcoltak ami ellen most ti harcoltok. Nemzeti nacionalisták ne legyetek,ez a rendszer már életképtelen. Változtassatok rajta addig még nem késő,mert ha magától mond csődöt az nektek fog fájni a legjobban. Változtassatok még nem késő vagy már az? Olvastam van egy új náci pártotok is aki bejutott a parlamenzbe,valóban ezt szeretnéntek? Tudjátok milyen életet ágyaztok meg a gyerekeiteknek,unokáitoknak? Már igy csöppet nem bántam meg hogy nem élek otthon,sőt ha nem változik a helyzet nem is fogok. Sziasztok! Nemzeti Komcsi nacionalisták!
2022. júl. 2. 14:23
 16/30 anonim ***** válasza:
Akkor minek írogatsz ide, ha neked olyan jó ott? 🤣
2022. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nekem itt nagyon jó és a családomnak is. Mi itt a feleségemmel ketten keresünk közel 4 millió ft-nak megfelelő valutát. Érdekelt hogy mi változott otthon mióta eljöttünk,elég sok minden de rossz irányzatban. Visszatér otthon az elnyomó kommunista rendszer. Az elnökötök Orosz elnököt akarja utánozni,nézz csak utána. Nektek végetek ha nem léptek. Amúgy minek szavaztátok meg ilyen nagy erőfölényel? Ez nektek jó? Akkor nem szóltam.
2022. júl. 2. 14:31
 18/30 A kérdező kommentje:
40évig nem birtunk az orosz elnyomás alól szabadulni,ezt elfelejtették otthon?
2022. júl. 2. 14:32
 19/30 A kérdező kommentje:
Elnönötök lepaktált az ördöggel,a Putyinnal? Ezt ti nagy erővel támogattátok a választásokon? Vagy csaltak? Mi jót tett nektek ez a roma származasú elnök?
2022. júl. 2. 14:34
 20/30 qkker1 ***** válasza:
30%
Provokáló fideszbérenc! Életedben nem voltál külföldön.
2022. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!