Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet otthon,Magyarorsz...

Mi a helyzet otthon,Magyarországon?

Figyelt kérdés
Több éve nem élek otthon (10) hallottam megint a Fidesz nyert. Te aki otthon élssz hogyan itéled meg a napi életet. A nemzetközi hirek irnak ezt azt. Mit segitett a kormány a kovid idején? Ki mennyi havi támogatást kapott? Nálunk most az infláció miatt a családokat segitik rendkivüli helyzetben. Milyen adó eltörlések és milyen népet támogató intézkedések történtek. Gondolom sokat javult a szinvonal otthon amióta eljöttünk,mert akkor nem választottátok volna ilyen nagy többséggel újra a jelenlegi kormányt. Állitólag a korházak is épültek és merőben javult az életszinvonal. Te mit emelnél ki? Min lehetne még javitani? Mennyi most egy átlagfizetés pl,egy szakmunkásnak pl autószerelő? 1,5 M ? Szépült a város? Aki ott élssz életet annak várom a véleményét,és köszönöm.
2022. júl. 2. 12:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Most olvasom egy portálon hogy a lakosság nagy százaléka oroszpárti és háború párti. No Comment!
2022. júl. 2. 14:39
 22/30 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy érzékelem, hogy ez a kérdező egy fideszes troll.
2022. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%
piros lett paradicsom nem sárga...meg 1euro 400ft azért...isten hozott újra "itthon"....
2022. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Mi változott mióta elmentél? Az hogy nem szívod el előlünk a levegőt. Haza ne gyere ha egy mód van rá .
2022. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne gyere idehaza, hacsak nem akarsz éhbérért dolgozni meg kuncsorogni más beképzelt semmirevaló emberek előtt hogy megtudj élni...igazad van kérdező! ez egy korrupt mocskos szemét ország maradt azóta is amióta elmentél! további szép életet kivánok neked!

ja és utálom orbán viktort!...sajnos soha nem lesz egy normális vezetője ennek az országnak...

2022. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
igazad van! sajnos beteg van családban és én ápolom ugyhogy nemtudok kimenni Svájcba vagy akárhova...nekem itt kell megrohadnom a többi dögevő mocskos idiota parazitával! További Sok Sikert kivánok neked és családodnak!
2022. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Látod!? Toxikus szar. Ahogy írtam...
2022. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
28as Kitartást! Van ebből is kiút! Esetleg tudok valamiben segiteni neked?
2022. júl. 2. 17:32
 29/30 mindentudó99 ***** válasza:
54%
Itt csak te vagy megkeseredve kérdező.
2022. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 qkker1 ***** válasza:
Még mindig nem tudsz szóközt tenni az írásjelek után?
2022. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!