Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy a zsidók...

Miért baj, hogy a zsidók aránya 50-80% a magyarországi politika vezetői, a gazdaság vezetői, a média, újságírók, művészek között?

Figyelt kérdés

Lásd pl. ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=bQCxehnoEsM


2010. szept. 21. 08:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

A KSH tól kértem statisztikát egy kutatáshoz, és ott megdöbbenve láttam, hogy 3 ezer fő vallotta magát zsidónak.

Szóval én nem tudom, hogy milyen vezetőkről stb. beszélsz. Zömében én közöttük csak erőszakos parasztokat és egykori prolikat vélek felfedezni.

2010. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Jobbikos, de ezt te is beláthatod h az a 3000 szám egy vicc.

Volt nem is tudom mikor a zsidó vonulás, amikor a józsefvárosi pályaudvarig vonultak.

Na csak ott legalább 1500-2000ren voltak.

És akkor hol vannak azok, akik nem jöttek el?

2010. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

A statisztika hülyeség, legalább 2-300 000-en vannak.

Nézzük csak a politikát: Orbán Viktor, Gyurcsány Ferenc, Dávid Ibolya, Lendvai, Schiffer, Kósa, Rogán, Pokorni, Szájer, Tarlós, Demszky, Pető, Fodor, Bauer, Sólyom László, Kovács László, Steiner, Horn Gyula, Fónagy, Lázár, Martonyi, Deutsch, Szekeres, Jávor, Hiller, Horváth Csaba, Kiss Péter, Lamperth, Veres, Szili, Schmitt, Göncz, Mádl, Bajnai, Antal, az LMP-sek 90%-a stb. Persze lehet egy-két vitatott köztük.

2010. szept. 21. 09:40
 4/46 anonim ***** válasza:
46%

1. Honnan gondolod, hogy az itt felsorolt politikusok zsidók? Forrás?


2. LMP-sek 90%-a? Forrás? (Gondolom kuruc.info.)

2010. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Úgy hogy nem vagyok hülye. Többségükön látszik is, másokat a tevékenységük, kapcsolataik árulnak el, pl. Gyurcsányt vagy Orbánt (zsidó nevű gyerekek, feleség stb.) És rajta vannak azokon a listákon, ahol a többség tényleg zsidó.
2010. szept. 21. 09:49
 6/46 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok, ne evidenciákat kérdőjelezzetek meg. Nézzétek meg a videót, ha még ilyen szinten álltok.
2010. szept. 21. 09:53
 7/46 anonim ***** válasza:
59%
Akiket felsorolták, a fele sem zsidó. De ha még annyian lennének is,amit te feltételezel,a 10 millió lakoshoz képest smafu! Ennyi sváb,stb nemzetiségű is van az országban! Nem az a fontos,hogy zsidó,sváb,román stb. Hanem maga az ember!
2010. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Értelmezd újra a kérdést.
2010. szept. 21. 09:59
 9/46 anonim ***** válasza:
57%
gyurcsány sem zsidó, csak kiszolgálja az országot izraelnek, oké persze minden rendben....
2010. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
85%

Zsidó nevű gyerekek?:) Engem Dánielnek hívnak, ami egy zsidó név, és képzeld nem vagyok zsidó. Ha így lenne akkor a magyar lakosság 70%-a zsidó lenne.:)


Amúgy meg mivel semmivel sem tudod bizonyítani, hogy az állításod igaz, a kérdésnek sincs értelme...

2010. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!