Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jót tenne a katás tüntetésekne...

Jót tenne a katás tüntetéseknek, ha az ellenzéki pártok kimaradnának belőle?

Figyelt kérdés
A "rabszolgatörvény" elleni tüntetések sem arról lettek emlékezetesek, hogy mi ellen gyűlt össze sok ember, hanem hogy a félnótás Kunhalmi nekirohant az ajtónak, és Bangóné élőben kijelentette, hogy pózoljanak be áldozati pózba.
2022. júl. 13. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem levonják az adót az utolsó fillérig nem katat szjat akkor ezt megteheti mindenki.
2022. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 És? Te meg megtehetetted volna, hogy vállalkozol te is.
2022. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vállalkozol te is (11-es).

És akkor magadnak keresed a munkát meló közben is azon jár az agyad, mit dolgozol jövő héten, mit dolgozol jövő hónapban.

Nincs szabi, nincs cégautó, nincs cafeteria.

Nincs táppénz (frissen műtött szemmel kellett az egyik agybeteg ügyfelemnek banki hitelhez kitölteni papírokat, könyvelő vállalkozó vagyok, amúgy nem katás).

2022. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ki kellene maradniuk belőle, mert nem hitelesek egyáltalán.
2022. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem az ellenzék miatt nem működik egy tüntetés szerintem, legalábbis tuti nem az a legnagyobb hiba-faktor. Ha feltűnt net-adó ötlete óta csak olyan megosztó intézkedéseket hoz a kormány, ami rétegeket érint, mert a magyar társadalom nem áll ki olyan ügy mellett, ami őt nem érinti közvetlenül. Kit érdekel az melegek, transzok vegzálása, jogfosztása, ha nem vagyok bzi? Kit érdekel a rabszolgatörvény, ha nem érinti az én munkaköröm? Kit érdekel a tanárok szr fizuja, ha nem vagyok tanár? Kit érdekelnek a katások, ha én nem vagyok az? És lehetne folytatni. Direkt nincsen széles tömeg érdeke közvetlenül megtépázva, és amint valakiket megszívat a kormány lehet társadalmi szinten örömködni, hogy haha ennek is rossz már. Ahelyett, hogy kiállnának egymás mellett az emberek. Vagy értem én, hogy rossz indulat, de legalább az győzhetne, hogy ezek közvetve egyszercsak mindenkit érinteni fognak. Mostani kérdésre szorítkozva, aki most kiesik a KATA lehetőségéből, annak több lesz az adója, tehát a kiadása. Logikusan mit tesz ilyenkor valaki, aki saját magának árazza be a termékét, vagy a szolgáltatását? Árat fog emelni. Azt ki fizeti meg? Akinek szüksége van rá, független attól, hogy beállt a katások mellé, hogy letojta, vagy kifejezetten örült neki, hogy háhááááá megszívták.
2022. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!