Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök, hogy a baloldal...

Örültök, hogy a baloldal került hatalomra?

Figyelt kérdés
Adóemelés, rezsiáremelés, háborús veszélyhelyzet, minden amit ígértek!

#Orbán Viktor #hazugság #adóemelés #Rezsicsökkentéscsökkentés #G#ci
2022. júl. 15. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Én nem emlékszem ilyenre.
2022. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Örülök, a nemmegszorító Orbánéknál még a baloldal is jobb!
2022. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Y6DejmX19oM&ab_channel=Fidesz


A munkanélküliséget kihagytam, de szerencsére ma reggel a miniszterelnök biztosított, hogy abból is hiány lesz, szóval mindenki becsülje meg, ha van munkája!

2022. júl. 15. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Végülis azzal riogatott minket a tekintélyes viktorunk, hogy ha baloldal elveszi a rezsicsökkentést meg adót emel stb. Na, ezt most őnagysága teszi meg. Tehát Orbánt is a baloldal irányítja. A baloldalt meg a Gyurcsány irányítja, Gyurcsányt meg személyesen Soros. Végső soron Orbánt is Soros irányítja csak eddig titkolta. Most kibújt a szög a zsákból.
2022. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fsms ***** válasza:
100%
Bár balodali vagyok örülök, hogy nem ők kerültek hatalomra. Fidesz 12 évnyi ország rombolása mostanra ért meg. Tanulják meg az emberek saját bőrükön, hogy mit jelent a Fideszre szavazni.
2022. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!