Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány alatt jobb volt,...

Gyurcsány alatt jobb volt, vagy rosszabb, vagy másabb? Ha jobb volt miben volt jobb, ha rosszabb, miben volt rosszabb?

Figyelt kérdés
Akkortájt még csak 13 éves voltam, és nem sok minden maradt meg abból az időszakból, pláne a politikai részről, szóval nem provokációnak szánom a kérdést, hanem kíváncsi vagyok.
2022. júl. 22. 13:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Gyurcsány egy piti zsebtolvaj volt a mostani kormányhoz képest. Kb egy cosa nostra szintű maffiahálózatot üzemeltet a fidesz , aminek a keretein belül folyik egy évtizede az egyszerű halandó ember számára felfoghatatlan rablása a közpénzeknek. Gyurcsány is egy gané , de ilyen szintű személyiségtorzulása sosem volt, mint Orbán Viktornak, akinek a megalomániája,cinizmusa és kleptomániája együtt lehetne egy új pszichiátriai kórkép ..
2022. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Jobb volt.
2022. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Ami jobb volt, hogy akkor jóval fiatalabb voltam."


Érdekes, de nem is feltétlen fals meglátás. Az internetezők döntő többsége akkor kvázi gyerek volt, és a szülei tartották el őket. Ha volt is munkájuk, a megélhetésre nem kellett fordítani.


Plot twist: Ha most a szélsőbaloldal lenne, akkor is 40+ éves lennél, és akkor is etetni kéne a purdét. Szomorú, nem igaz?

2022. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány alatt is rossz volt, de mára Orbánnak sikerült még őt is alulmúlnia.
2022. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
13: nem szomorú, és nem okoz gondot a megélhetés.
2022. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%

Pár évvel ezelőtt jobb volt a mostani rendszer, mára akkora az infláció hogy ugyanott tartunk mint Gyurcsány idején, úgy hogy ők 12 évvel előrébb vannak az időben (és ugye nem fair régebbi korokat újabbakkal összehasonlítani), Gyurcsány egy válság miatt bukott meg, most Orbán is megkapja a magáét.

Egyébként én is annyi voltam 2010-ben mégis tudom mi volt, szar volt nagyon akkor is, mindennek az árát nézni kellett ugyanúgy mint ma, mindig jöttek a megszorítások, folyamatosan emelkedett a rezsi, az idősebb korosztály azért van beleb_z_lva a mai rendszerbe, mert emlékeznek mi volt akkor, ha olyan szar lesz megint (és nagyon úgy néz ki), na akkor küldik el majd a Fideszt.


Gondold el leváltasz egy gyűlölt kormányt, bizalmat adsz egy másiknak, ilyenkor evidens hogy napellenző kerül az emberre egy bizonyos szintig, nehéz beismerni, hogy az új se jobb a réginél... Az az MSZP bűne, hogy a Fidesz ennyi mindent megtehet, gondolhatod milyen jó volt régen ha a mai napig visszamutogatással nyerhet egy bűnszervezet.

2022. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak a három házasságát nem értem. Engem nem erre neveltek, mondjuk attól még lehet igaza.
2022. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!